Terranova w Influencer's Top 2020

Terranova odkrywa formułę piękna dla najbardziej wymagających. Brytyjska marka od niedawna obecna jest oficjalnie w Polsce i szybko zwróciła na siebie uwagę osób, które szukają suplementów diety spełniających wymagania świadomych odbiorców. Właśnie została nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2020.

Produkty Terranova nie zawierają więc wypełniaczy, słodzików, barwników, substancji przeciwzbrylających, poślizgowych, wzmacniaczy smaku. Wiemy, że dzięki szczególnej staranności w przygotowywaniu produktów można tego dokonać. Tak samo, jak całkowicie zrezygnować ze składników pochodzenia zwierzęcego, dzięki temu każdy nasz suplement diety jest bezpieczny dla wegetarian i wegan.

Wszystko to składa się na formułę piękna. Uwolnienie się od zbędnych substancji odciąża organizm od wydatków energetycznych potrzebnych do wykorzystania każdego składnika. Pozwala także w pełni wykorzystać działanie substancji aktywnych oraz ich synergiczne połączenia.

Doskonale to widać na przykładzie Kompleksu Paznokcie, włosy, skóra. Ten suplement diety przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą zachwycać naturalnym pięknem. Podstawą są uznane przez świat nauki minerały i witaminy o pozytywnym wpływie na skórę. Cynk – korzystnie wpływający na paznokcie, włosy i skórę, biotyna – istotna dla dobrej kondycji włosów i skóry, witamina A oraz C – niezbędne dla zdrowia i dobrego wyglądu skóry.

W formule preparatu Paznokcie, włosy, skóra znajdują się także: naturalny beta-karoten, kwas pantotenowy oraz MSM, czyli źródło organicznej siarki, której organizm potrzebuje do budowy kolagenu.

Skład preparatu został tak dobrany, aby składniki wzajemnie się uzupełniały i działały na siebie synergistycznie, dlatego w kapsułce znajdują się też liofilizowane wiosenne pędy, skrzypu, liście pokrzywy, owoce i liście rokitnika, jagody, surowe ziarna kakao, pestki dyni, korzeń łopianu i liść rukwi wodnej oraz wąkrotki azjatyckiej. My już wiemy, że można stworzyć taką formułę piękna, a Ty?

artykuł we współpracy z marką Terranova