Selfie Project Body Stories to opowieść o tym, czego potrzebuje Twoje ciało i co chce ci przekazać. Produkt otrzymuje nominację Influencer’s Top.

To unikatowe maski-tatuaże o działaniu ukierunkowanym na najbardziej problematyczne strefy, aby stały się gładkie i nieskazitelne. Bo Twoje ciało zasługuje na taką samą troskę, co skóra twarzy! Baw się pielęgnacją i podziel się swoimi #BodyStories! #CallMeSeñorita

Ujędrniająca Maska- Tatuaż na Tkaninie na Brzuch Selfie Project zbliży Twoją sylwetkę do efektu niczym z wybiegu!

Zawiera kombinację składników botanicznych, które aktywnie spalają tkankę tłuszczową, sprawiając że ciało jest wyszczuplone i wygładzone. Maska-tatuaż uczyni z Ciebie zmysłową #Señoritę, której życie jest pełne zabawy, a skóra – doskonała!

Kofeina energetyzuje skórę, dbając o jej jędrność, a także regenerację. Guarana spala tkankę tłuszczową, dzięki czemu doskonale modeluje i wyszczupla sylwetkę.

·        Wyszczuplenie

·        Ujędrnienie

·        Wygładzenie

Umyj i osusz ciało, w miejscu, na które chcesz działać maseczką. Nałóż tkaninę, tak aby przylegała na całej powierzchni. Po 10-15 minutach delikatnie ściągnij maseczkę i wyrzuć ją do kosza. Pozostałość esencji wmasuj okrężnymi ruchami w skórę.