Wakacje za pasem. Czas zastanowić się dokąd zabrać rodzinę, ale też zaplanować podróż tak, aby dotrzeć na miejsce szybko i bezpiecznie. Wyjeżdżając warto zabrać wszystkie niezbędne rzeczy, które pozwolą spędzić na urlop komfortowo. Jak to zrobić? Spakować się do boxa!

Po intensywnych tygodniach pracy czy zajęciach on-line czas zaplanować wakacje. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby spakować walizki i udać się na upragniony odpoczynek. Wystarczy tylko dobry plan, ciekawa miejscówka, ukochana rodzina i możemy wyjechać. Decydując się na wyjazd autem pamiętajcie jednak, aby spakować wszystko co niezbędne. Jeśli nie macie miejsca w aucie koniecznie skorzystajcie z usługi wypożyczenia boxa. Wtedy na pewno się spakujecie!

Wakacje w Polsce – nowy sposób na urlop

Coraz więcej osób deklaruje, że spędzi urlop w Polsce. Dlaczego? Wciąż niepewna sytuacja związana z koronawirusem, ale przede wszystkim chęć zapewnienia bezpieczeństwa rodzinie czy przyjaciołom sprawi, że na nowo odkryjemy nasz cudowny kraj. Wyjazd w góry własnym samochodem, nad morze czy jezioro, a nawet relaks w puszczy to zdecydowanie świetny plan. Wakacje pod namiotem, lub domkach letniskowych – my zdecydowanie wybieramy. Jednak planując urlop warto zastanowić się nie tylko nad miejscem pobytu, ale też tym co powinniśmy ze sobą zabrać. A bagaży potrafi być naprawdę dużo prawda? Pamiętajmy o naszych bliskich, tych dużych i małych. O wózkach, zabawkach, sprzęcie campingowym. No właśnie. Dlatego, jeśli macie zbyt mały bagażnik lub chcecie podróżować wygodnie warto wybrać bagażnik – box dachowy od wrzucdoboxa.pl

Firma oferuje wynajem bagażników dachowych prestiżowej marki Thule. W ofercie znajdziecie też bagażniki rowerowe, bagażniki bazowe i uchwyty narciarskie. Wszystkie te rozwiązania pozwolą podwoić ładowność auta i przewieźć nawet największą ilość bagaży.

Dlaczego warto skorzystać z tej oferty?

Bo koszt wypożyczenia bagażnika jest niewielki, a daje całe spektrum korzyści. Wiele rozwiązań jest dostępnych od ręki, a my nie musimy się martwić czy mamy relingi w aucie, jakie mocowania, jak dobrać sprzęt czy gdzie trzymać bagażnik poza sezonem wakacyjnym ?. Taki box może posłużyć wiele lat ale my zmienimy auto. Wtedy wiąże się to z kosztownym zakupem nowego bagażnika bazowego.

Wrzucdoboxa.pl zatroszczy się o wszystkie sprawy związane wynajmem.
Dobiorą bagażnik bazowy dedykowany Waszemu modelowi auta na najcichszych na rynku belkach Thule Wingbar, co również wpływa na komfort podróży, zaproponują odpowiedni box aby spakować wszystkie potrzebne rzeczy, przyjadą prawidłowo zamontować, a po powrocie odbiorą box od Was z domu. Macie wtedy pewność i bezpieczeństwo podróży.
Ba, sami usuwają muszki, które wrócą z nami z wakacyjnych dróg !!!

Wrzucdoboxa.pl to świetna opcja. Chyba się zgadzacie?

wakacje

Jak wypożyczyć bagażnik od wrzucdoboxa.pl?

To bardzo proste. Wystarczy, że wejdziecie na stronę wrzucdoboxa.pl, zadzwonicie pod wskazany numer telefonu lub skontaktujecie się mailowo. Kompetentna oraz miła obsługa odpowie na wszystkie pytania i pomoże wybrać odpowiedni bagażnik.

Bagażniki, uchwyty rowerowe czy snowboardowe marki Thule oferowane przez firmę wrzucdoboxa.pl są bezpieczne, a ich designerskie rozwiązania świetnie prezentują się na każdym dachu samochodowym. Niezależnie od tego jaki system wybierzecie do swojego pojazdu, możecie mieć pewność, że otrzymacie najbezpieczniejszy, najmocniejszy i najbardziej stylowy bagażnik. Co więcej wykonany w 100% w Szwecji. Przetestowany do granic wytrzymałości. Thule to pewna jakość podczas drogi. A spokój i komfort to coś na czym nam teraz bardzo zależy.

Artykuł przygotowany we współpracy z firmą wrzucdoboxa.pl