Tibu Naturals to “magiczne miejsce” z przyjaznymi dzieciom kosmetykami do makijażu, produktami do stylizacji włosów, paznokci oraz kąpieli, założony przez dwie siostry, Joannę i Magdę. Stworzone specjalnie dla małych.. i większych księżniczek, modnisi, glamour girls, w trosce o ich delikatną, wrażliwą skórę, bo jak mówią twórczynie marki- same jesteśmy alergikami i wiemy, jak bardzo wymagająca jest nasza skóra. To polska, rodzinna firma, która powstała z miłości i troski o dzieci. Chce sprawiać radość, a nie ma nic bardziej motywującego do działania niż uśmiechy zadowolonych dzieci! Marka została nominowana w jesiennej edycji plebiscytu za magiczne lakiery do paznokci Tibu Kids.

To pozycja obowiązkowa każdej małej modnisi. Bazują na wegańskiej, delikatnej formule i są pozbawione nieprzyjemnego zapachu. Możesz bezpiecznie eksperymentować z kolorami, już od 3-go roku życia. A po skończonej zabawie, wystarczy umyć ręce ciepłą wodą z mydłem i lakier magicznie znika. Portfolio to 9 kolorów, zarówno subtelnych, z błyszczącymi drobinkami, matowych, perłowych, jak i bardziej wyrazistych, neonowych odcieni.

Odkrywanie intrygującego dla dzieci świata makijażu ma być wyjątkową przygodą i przede wszystkim BEZPIECZNĄ zabawą. Tibu Naturals to wyjatkowy koncept, w którym łączy się troskę o naturę, design, bezpieczeństwo i dziecięcą radość. A logo sklepu, ma przenosić klientów do magicznego świata Motylka Tibu.

Wszystkie produkty znajdujące się w sklepie Tibu Naturals są przebadane dermatologicznie i nie zawierają szkodliwych dla dzieci substancji. Stanowią naturalną, delikatną alternatywę do tradycyjnych kosmetyków do makijażu dla dorosłych, z którymi tak często eksperymentują nasze pociechy. W sklepie Tibu Naturals znajdziecie m.in. lakiery do paznokci na bazie wody w 60 kolorach, naturalne błyszczyki do ust, cienie do powiek, organiczne mydełka i kule do kąpieli. Mały książę również może poeksperymentować, np. z szerokim asortymentem hipoalergicznych farb do twarzy czy produktów do stylizacji włosów!   Stale się rozwijamy, poszerzamy portfolio produktów, szukamy nowych linii kosmetyków dedykowanych dzieciom. W sklepie Motylka Tibu znajdziesz tylko wybrane, przetestowane przez nas marki, które zachwycają zarówno naturalnym składem, jak i designem opakowania.    Stworzyłyśmy też od zera swoją, polską markę Tibu Kids – sprawdźcie nasze magiczne lakiery i naturalne błyszczyki do ust.

Tibu Naturals, w 100% bezpieczna zabawa!

artykuł we współpracy z Tibu Naturals