W plebiscycie Influencer’s Top 2020 po raz pierwsza marka Frulatte Vitamin C. Już niedługo produkty trafią do testów naszego jury. Poznajcie nominowane produkty.

Vitamin C Moisturizing Cream – krem nawilżający 50 ml

Nawilżający krem wzbogacony w witaminę C utrzymuje naturalny poziom nawilżenia skóry, przywraca barierę ochronną i zapobiega wysuszeniu. Krem ten zawiera rozpuszczoną w oleju witaminę C, która wnika w błonę komórkową, co zapewnia ukierunkowane dostarczenie tej istotnej witaminy, dzięki czemu skóra zachowuje swój naturalny balans. Nawilżający kompleks aktywnych peptyd i silnych przeciwutleniaczy chroni skórę od uszkodzeń i zachowuje ją miękką i gładką. Ten szczególnie zaprojektowany krem o lekkiej konsystencji jest świetny do codziennej pielęgnacji skóry normalnej jak i mieszanej.

Vitamin C Powerful Anti Wrinkle Cream – krem przeciwzmarszczkowy 50 ml

Silny krem przeciwzmarszczkowy wzbogacony w witaminę C utrzymuje naturalny poziom nawilżenia skóry oraz zmniejsza widoczność linii i zmarszczek. Kontury twarzy wydają się mocniejsze i bardziej wyraźne. Zaawansowana formuła zawiera rozpuszczalną w oleju formę witaminy C ,która przenika przez błonę komórkową ,zapewniając ukierunkowane dostarczanie tej niezbędnej witaminy,utrzymując naturalną równowagę skóry.

Odżywczy kompleks aktywnych peptydów i silnych przeciwutleniaczy chroni skórę przed uszkodzeniem oraz utrzymuje ją miękką i gładką. Linie i zmarszczki są wypełnione i wygładzone. Skóra jest gładka ,wygląda świeżo i młodziej

Przeznaczone dla każdego typu skóry

Vitamin C Anti Aging Serum – liftingujące serum przeciwzmarszczkowe 30 ml

Liftingujące serum przeciwzmarszczkowe opracowano z myślą o intensywnej pielęgnacji skóry w celu zmniejszenia widocznych zmarszczek oraz drobnych linii , nadaje skórze elastyczność i jędrność. Zaawansowana formuła serum, wzbogacone certyfikowaną oliwą z oliwek, zawiera duże stężenie wielu odżywczych nienasyconych kwasów tłuszczowych, witamin, aktywnego kompleksu peptydowego, kwasu hialuronowego i skwalen, pomaga w zatrzymywaniu wilgoci i zmniejsza oznaki zmarszczek. Zapewnia efekt szybkiego liftingu i napięcia skóry.

Przeznaczone dla każdego typu skóry

Ostrzeżenia tylko do użytku zewnętrznego. Trzymać z dala od dzieci. Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować jeśli jest znana wrażliwość na jeden ze składników. W przypadku wystąpienia podrażnienia przerwać stosowanie

artykuł we współpracy z marką Frulatte