Torebka Corrado Martino typu shopper. Z zewnątrz niepozorna, wręcz minimalistyczna , ale wystarczy ją lekko otworzyć by przekonać się, że w torebce jak u ludzi- najważniejsze jest wnętrze.  Nominacja Influencer’s Top 2020.

Torebka pełna skrajności: z zewnątrz  minimalistyczna, a w środku przepych, pojemna – a jednocześnie bardzo zgrabna, niezwykle pakowna (mieści format A4!) – a lekka niczym piórko, praktyczna, a zarazem stylowa, z jednej strony matowa- a z drugiej piękny połysk. Jednym słowem idealna towarzyszka codzienności.

Wegańska torebka shopper uszyta jest z dwustronnej skóry ekologicznej.

Materiał ten jest wodoodporny, wegański, bardzo przyjemny w dotyku i trwały. Występuje w 2 wariantach kolorystycznych czarno- złotym i czarno-srebrnym każdy zachwyca swą oryginalnością.

Torebka jest trzykomorowa, środkowa komora zamykana metalowym suwakiem. W głównej komorze po jednej stronie kieszonka na suwak z wytłoczonym logo oraz smyczką z karabińczykiem na klucze,kosmetyczkę lub telefon, po drugiej stronie 2 kieszonki idealne na telefon i inne niezbędne akcesoria. Dwie pozostałe komory są otwarte.