E-sklep Greckie Przysmaki z prawdziwie greckimi produktami spożywczymi daje możliwość skosztowania w 100% oryginalnych przysmaków – prosto z Grecji! W ofercie znaleźć można zarówno gotowe greckie dania, jak i produkty, które posłużą do ich samodzielnego przygotowania. Sklep oferuje ogromny wybór klasycznych oliw produkowanych z oliwek, liczne sery i innego rodzaju nabiał, do tego greckie miody oraz inne tradycyjne słodkości. Kuchnia grecka nie może obyć się także bez makaronów (których u nas jest pod dostatkiem), kaw oraz herbat, jak również przetworów. Marka została nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2020 z produktem OLIWA “ZE WSI” NIEFILTROWANA ŁAGODNA 0.3% 1 L.

Niefiltrowana oliwa ZE WSI to absolutny hit bogatej greckiej kuchni.

Produkt pochodzi wprost z greckiego regionu Kalamaty, którego charakterystycznymi elementami są tradycyjne podejście do procesu tłoczenia tego niezwykłego produktu oraz aż 300-letnie drzewa oliwne, z których pozyskuje się wyłącznie najlepsze okazy oliwek.

W ciemnej, szklanej butelce zamknięty jest łagodny smak urozmaicony nutką przyjemnej goryczki. Głęboki złoty kolor o odcieniu zieleni oraz naturalna mętność wraz z maleńkimi cząstkami oliwek, to dowód na wysoką wartość naszej oliwy.

Do wyboru jest również oliwa o niższej kwasowości 0.2, która jest nazywana oliwą wytrawną, jest lekko pikantna. Mniej łagodna.

artykuł we współpracy z Greckie Przysmaki