Zdobywanie wiedzy i odkrywanie świata jest wielką i piękną przygodą. Dzięki nauce i wyobraźni każdy z nas może zmieniać świat na lepsze. Inspiracją są dla nas dzieci. Są najwdzięczniejszym odbiorcą, Chłoną wiedzę i zaskakują dojrzałymi spostrzeżeniami. To dzieci potrafią w piękny sposób wejść do świata wyobraźni i zainspirowane mądrością dorosłych, pokierować przygodą na nowe i nieznane lądy. To z myślą o nich powstały produkty Zu&berry, które inspirują, uczą i bawią. Marka jest po raz kolejny nominowana w Influencer’s Top 2020, tym razem z produktem Puk, puk, kto tam?

Tym razem zapraszamy naszych jurorów do kolorowego miasteczka zwierzaków! Mieszkają tu: koza, owieczka, koń, pies, kot i świnka. Zwierzęta lubią chować się w różnych domkach, a Waszym zadaniem jest je znaleźć!

Weź kartę przedstawiającą zwierzaka i spróbuj znaleźć domek, w którym się ukrył. Czy to właściwy domek? Jeśli tak, zdobywasz kartę i drewnianą figurkę! Gdy w domku jest inny lokator, trzeba go dobrze zapamiętać. W ten sposób gra rozwija pamięć i spostrzegawczość.

W którym domku mieszka kotek? Czy w zielonym z białym płotem?

Nie tym razem! To baranek! Zapamiętaj i graj dalej!

zdjęcia autorstwa: xavilove.pl, Amanda Niedrich

artykuł we współpracy z marką Zu&berry