Polska marka, która powstała dzięki pasji do mody i projektowania. Serce Stone Skirts znajduje się na Podlasiu, w Białymstoku. To właśnie w tym miejscu w 2013 roku rozpoczęła się przygoda z odszyciem pierwszych modeli i trwa w tym aż do dziś, poszerzając każdego dnia nasze możliwości. Marka została nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2020.

W tej chwili STONE SKIRTS posiada własne szwalnie. Każdy produkt powstaje z wyselekcjonowanych, wysokojakościowych i indywidualnie dobieranych tkanin od najlepszych Polskich oraz europejskich producentów. Dbając o każdy, najmniejszy szczegół ubrań proces tworzenia rozpoczyna się od opracowania projektu oraz odszycia poszczególnych prototypów, dzięki którym mamy możliwość zaoferowania produktu o najwyższej jakości. 

Stone Skirts w Influencer's Top 202

Co wyróżnia markę?


– 100 % polska produkcja
– produkty ręczne odszywanie we własnych szwalniach 
– certyfikowane tkaniny
– printy na tkaninach (wykonywane w Polsce) oraz hafty (wykonywane w siedzibie firmy)

“Projektowanie oraz szycie to moja największa pasja, a zarazem najlepsza praca na świecie! Na przestrzeni lat doskonale wiem, jak bardzo ubrania wpływają na pewność siebie oraz dobre samopoczucie każdej kobiety. Ideą marki Stone Skirts jest podkreślenie energii oraz siły wyjątkowych kobiet. Staram się, aby wszystkie projekty zaoferowane przez markę były unikatowe, przedstawione w jak najszerszej gamie kolorystycznej. Dzięki temu trafiają w gusta szerokiego grona naszych Klientek. Charakteryzują nas proste i klasyczne kroje, które na przestrzeni lat nie tracą własnej wyjątkowości.” – właścicielka firmy ~ Anna S”

artykuł powstał we współpracy z marką Stone Skirts