CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics to marka kosmetyków profesjonalnych do gabinetów kosmetycznych i do pielęgnacji domowej oraz innowacyjnych urządzeń kosmetycznych. Właśnie została nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2020 z produktem PLATINUM PEEL & CURE krem na dzień SPF50 UVA/UVB/IRUltra odbudowa i ochrona.

Co wyróżnia dermokosmetyki CHANTARELLE?

·         kompleksowa pielęgnacja dla każdego rodzaju skóry

·         wysoka jakość kosmetyków

·         spektakularne i natychmiastowe efekty działania produktów

·         unikatowe i bardzo efektywne składniki biotechnologiczne i roślinne

·         najnowsze badania naukowe i innowacyjne technologie

CHANTARELLE zwraca szczególną uwagę na dokładną diagnozę, indywidualne podejście do danego problemu skóry i właściwy wybór dermokosmetyków do pielęgnacji domowej. Takie kompleksowe działania wpływają na wspaniały efekt pięknej i zdrowej skóry.

CHANTARELLE współpracuje z wieloma gabinetami kosmetycznymi w kraju i za granicą. Firma realizuje również szereg projektów naukowo-badawczych w Unii Europejskiej. Preparaty oraz sprzęt laserowy marki były wielokrotnie wyróżniane prestiżowymi nagrodami w dziedzinie kosmetyki i medycyny estetycznej.

Zabiegi i kosmetyki CHANTARELLE dostępne są w wybranych gabinetach kosmetycznych oraz w sklepie internetowym www.chantarelle.pl

Poniżej charakterystyka nominowanego produktu PLATINUM PEEL & CURE krem na dzień SPF50 UVA/UVB/IRUltra odbudowa i ochrona.

Chantarelle w Influencer's Top 2020

Zaawansowany krem na dzień SPF50 UVA/UVB/IR Ultra Odbudowa i Ochrona przeznaczony jest dla każdego typu skóry. Anty-smogowy krem skutecznie zabezpiecza skórę przed działaniem zanieczyszczeń środowiska oraz daje bardzo wysoką ochronę przed promieniowaniem UV, IR i HEV (Blue Light). Linia Platinum jest laureatem 5 prestiżowych nagród w branży kosmetycznej.

Nano-platyna ma silne działanie odmładzające, regenerujące i odbudowujące skórę.Sodium DNAredukuje zmarszczki i poprawia elastyczność skóry, naprawia również strukturę naczyń krwionośnych.Bardzo wysokie filtry 50 UVA/UVB/IR/HEVdają specjalną ochronę antyoksydacyjną przed skutkami starzenia się skóry wywołanego przez promieniowanie UV/IR oraz przed światłem niebieskim HEV.

Więcej informacji:www.chantarelle.pl

artykuł powstał we współpracy z marką Chantarelle