Spokey to jeden z wiodących producentów sprzętu sportowego i rekreacyjnego w naszym kraju. Od 16 lat produkty marki trafiają na rynek polski i zagraniczny. Spokey to marka budowana na ogromnej pasji do sportu, która widoczna jest także w szerokiej gamie produktów firmy. Fitness, skating i outdoor to trzy wiodące linie produktowe, które od lat zdobywają zaufanie wielu odbiorców. Misja marki jest klarowna – sport jest dla wszystkich, bez względu na wiek czy doświadczenie. Produkty sportowe Spokey zaprojektowane są zarówno dla tych, którzy dopiero odkrywają w sobie pasję do sportu, jak i dla tych, których życie to codzienna aktywność fizyczna. Do Plebiscytu Influencer’s Top 2020 została nominowana hulajnoga elektryczna Mobius Comfort .

Hulajnogi elektryczne to musthave wszystkich tych, którzy lubią szybko przemieszczać się po mieście. SpokeyMobius Comfort jest idealną alternatywą dla komunikacji miejskiej czy roweru – pozwala omijać wszystkie zatłoczone miejsca, dzięki niej dotrzesz wszędzie tam, gdzie nie dostaniesz się innymi środkami komunikacji miejskiej.


Hulajnoga została stworzona z myślą o początkujących, jak i zaawansowanych użytkownikach. Rozwija prędkość do 22 km/h*, a maksymalna droga, którą pokonasz w pełni naładowaną hulajnogą sięga nawet 15 kilometrów*.  

Spokey MOBIUS COMFORT jest bardzo kompaktowa, a jej super-lekkość pozwala zabrać ją ze sobą dosłownie wszędzie. Jej niewątpliwym atutem jest fakt, że nie zajmuje dużo miejsca, posiada możliwość szybkiego składania, dzięki czemu bez problemu zmieści się w bagażniku, windzie czy autobusie.

Łatwa przesiadka z tradycyjnej hulajnogi. 

Dzięki budowie, która przypomina klasyczną hulajnogę, przesiadka na urządzenie z napędem elektrycznym jest intuicyjne. Już po chwili poczujesz się na niej jak ryba w wodzie!

Koła o średnicy 8 cali (20,32 cm) wykonane z wysokogatunkowej gumy odpornej na uszkodzenia mechaniczne, zapewniają swobodę płynnego poruszania i dają komfort jazdy na zróżnicowanej powierzchni. 

Dynamiczny napęd i zasilanie 

Zastosowanie najnowszych rozwiązań technicznych dla napędu włącznie z bezszczotkowym silnikiem mocy 250W oraz w połączeniu z lekką konstrukcją ramy zapewnia stabilną prędkość i satysfakcjonujące przyśpieszenie. 

Pojemny akumulator litowo-jonowy pozwala na pokonanie dystansu do 15 km, a dołączony do urządzenia zasilacz daje możliwość szybkiego uzupełnienia pełnej mocy w ciągu zaledwie 2-3 godzin.  

Bezpieczeństwo przede wszystkim 

Skup się na prowadzeniu! Napęd nożny wbudowany w podstawę hulajnogi umożliwia nie tylko płynną kontrolę nad przyśpieszeniem, ale także sprawia, że dłonie spoczywające na kierownicy mogą skoncentrować się wyłącznie na technice jazdy.

Podwójny system hamowania 

Mechanizm hamowania został wsparty o dodatkowy elektroniczny system zatrzymania urządzenia. Dzięki temu rozwiązaniu uzyskano ultraefektywny sposób wytracania prędkości. Dodatkowo przód hulajnogi został wzbogacony o amortyzator, który redukuje drgania na nierównym podłożu.

Bądź zawsze widoczny 

Po uruchomieniu urządzenia i rozpoczęciu jazdy automatycznie zapala się tylna lampa umieszczona w górnej warstwie błotnika, zapewniając, że jesteś doskonale widoczny dla wszystkich uczestników ruchu. 

Z Mobiusem Comfort pozwól sobie na więcej 

Wszystkie modele z serii Mobius zostały wykonane zgodnie ze standardem szczelności IPX4. Oznacza to, że mogą być używane także w gorszych warunkach pogodowych. Całkowita ochrona przed spryskiwaniem i zachlapaniem wodą z różnych kierunków z natężeniem do 10 litrów na minutę. Nadaje się do użytku turystycznego oraz do codziennych przejażdżek, nawet przy lekkim deszczu. 

Idealny wybór na wiele sezonów 

Regulacja kierownicy umożliwia najlepsze dostosowanie do bieżącego wzrostu – na teraz. Jednocześnie powoduje, że hulajnoga „rośnie” razem z Tobą. 

 * Zasięg i prędkość hulajnóg elektrycznych podawane są jako wartości maksymalne. Zależne są od realnych uwarunkowań zewnętrznych, takich jak temperatura otoczenia, waga użytkownika, prędkość wiatru, nachylenie trasy, stan baterii, rodzaj nawierzchni i technika jazdy. 

Najprostsze sposoby pozwalające na oszczędzanie baterii i wydłużające zasięgi:

  • unikaj rozładowywania baterii do zera,
  • ładuj baterię cyklicznie przynajmniej raz w miesiącu i tylko przy wyłączonej hulajnodze
  • używaj oryginalnej ładowarki dołączonej do zestawu,
  • przed startem, zanim włączysz silnik, wprowadź hulajnogę w ruch odpychając się od podłoża,
  • startuj z 1- szego biegu,
  • płynnie zwiększaj prędkość, a na podjazdach wspomagaj silnik odpychaniem się,
  • unikaj dużych różnic temperatur podczas użytkowania oraz ciągłej jazdy z maksymalną prędkością

artykuł powstał we współpracy z marką Spokey