Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK ® to polska marka kosmetyczna, budowana na synergii najnowszych osiągnięć w dziedzinie kosmetologii oraz tego, co najlepsze w naturze. Właśnie została nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2020 z Vege Lip Care.

VEGE LIP CARE – Odnowa ust w 2 krokach od Floslek

To duet wegańskich kosmetyków do zadań specjalnych, który zapewnia ustom odnowę w 2 krokach! Doskonale wygładzający CUKROWY SCRUB DO UST oraz intensywnie regenerująca MASKA DO UST pomagają w w walce z matowymi, suchymi ustami. Sprawiają, że staną się gładkie, kusząco piękne i intensywnie odżywione.

Floslek w Influencer's Top 2020

KROK 1   Cukrowy scrub do ust  Nastrojowy wiśniowy   

To wygładzająca i odświeżająca moc wegańskiego scrubu do ust w kolorze dojrzałych wiśni od Floslek. Ciesz się naturalnie miękkimi, świeżymi i apetycznie wyglądającymi ustami. Efekt pięknych, pełnych i zmysłowych ust można uzyskać już w pierwszym dniu stosowania. Wystarczy niewielką ilość preparatu równomiernie rozprowadzić na ustach, masując kolistymi ruchami aż do rozpuszczenia się cukru. Dla najlepszych efektów warto stosować scrub 2-3 razy w tygodniu.

KROK 2 Maska do ust Cytrynowa Odnowa

Ta maska naprawcza do ust, która poradzi sobie nawet z najbardziej przesuszoną i spierzchniętą skórą. Zwłaszcza kiedy śpisz, odpowiednio dobrane wegańskie składniki doskonale pielęgnują usta, silnie nawilżają, wygładzają oraz regenerują. W dzień chroni przed przesuszeniem. Sprawia, że usta odzyskują gładkość oraz piękny i naturalny kolor. Dzięki temu wyglądają zdrowo i świeżo, są miękkie, gładkie i kuszące…

Artykuł powstał we współpracy z Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK