Materace Premium to polska marka dbającą o zdrowy sen Klientów jest nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2020.

Sen jest jednym z najważniejszych aspektów życia. Marka chce, żeby ich produkty w 100% spełniały warunki funkcjonalnego użytkowania. Misją firmy jest poprawa jakości i higieny snu tak, aby odbiorcy budzili się prawdziwie wypoczęci, odprężeni i z dobrym samopoczuciem. Od początku działalności przy tworzeniu kolekcji Galaxy Dream jasno określono cel – pragną stworzyć luksusowy komfort snu, który nie ma sobie równych.

Dzieląc się swoim doświadczeniem, marka pragnie profesjonalnie wspierać Klientów w wyborze idealnego produktu, który pozwoli na doskonały relaks i wypoczynek. Produkty GalaxyDream powstają przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod produkcji oraz z wykorzystaniem najlepszych surowców dostępnych na rynku. Poznajcie niektóre z modeli.

BELLATRIX II Materac piankowy o 7 strefach twardości, dwustronny i antyalergiczny

Materac składający się z trzech warstw innowacyjnych pianek, dlatego idealnie sprawdzi się dla wszystkich wymagających użytkowników pragnących wygody i zdrowego snu. Zastosowanie wysoko elastycznych materiałów pozwala na stabilność i ochronę przed odkształceniami materaca. Dwie warstwy posiadają system kanalików, który zapewni odpowiednią cyrkulację powietrza we wnętrzu wkładu, a także gwarantuje odciążenie kręgosłupa oraz jego optymalne podparcie. Z kolei dzięki piance termoelastycznej, pod wpływem temperatury materac dopasowuje się do naturalnych kształtów, zapewniając odpowiednie warunki odpoczynku również osobom zmagającym się z bólem mięśni lub kręgosłupa.

Całkowita wysokość wkładu materaca wynosi 22 cm.

Model objęty 10 letnią gwarancją.

Materace Premium w Influencer's Top 2020

SYRIUSZ Materac plus size dwustronny, trzypiankowy o długiej żywotności

Materac jest wykonany z połączenia trzech pianek wysokoelastycznych. Model ten posiada dwie strony użytkowania, co pozwala na dostosowanie twardości materaca do osobistych preferencji użytkownika. Z jednej strony pianka jest elastyczna i sprężysta, dzięki czemu gwarantuje niebywały komfort snu. Z kolei drugą stronę materaca stanowi twardsza pianka profilowana będąca idealnym
podparciem sylwetki. Zaletą modelu Syriusz jest zdolność  wielokrotnego odzyskiwania pierwotnego kształtu i długa żywotność. Pianki posiadają strukturę otwarto komórkową, co sprzyja wentylacji wkładu. Materac jest łatwy w utrzymaniu czystości i higieny. Polecany użytkownikom powyżej 120 kg.

Całkowita wysokość wkładu materaca 22 cm.

Model objęty 5 letnią gwarancją.

POLLUX Materac piankowy o 7 strefach twardości, luksusowy i niezawodny

To luksusowy materac, którego wkład jest kombinacją dwóch rodzajów nowoczesnych pianek. Model ten posiada 7 stref twardości oraz możliwość dwustronnego użytkowania. Specjalna struktura pianek sprawia, że materac reaguje na siłę nacisku i temperaturę ciała użytkownika. Zaletą połączenie pianki termoplastycznej z pianką wysokoelastyczną jest ich znakomita elastyczność punktowa, która pozwala na doskonałe podpiercie ciała zapewniając regenerację mięśni i kręgosłupa. Efektem połączenia dwóch pianek jest wygoda snu. Dzięki zastosowaniu pianki termoelastycznej materac polecany jest zarówno dla osób zdrowych, jak i zmagających się bólami pleców.

Materac POLLUX to luksusowy model, idealnie dostosowany do potrzeb najbardziej wymagającego użytkownika. Całkowita wysokość wkładu to 18 cm.

Model objęty 10 letnią gwarancją.

POLARIS Materac piankowy o 7 strefach twardości, nowoczesny i dwustronny

To nowoczesny materac w całości wykonany z pianki wysokoelastycznej o dwóch twardościach. Jeżeli chcemy zmienić twardość materaca, wystarczy go odwrócić. Charakterystyczne nacięcia w kształcie litery Y pozwalają na optymalne ułożenie ciała i zwiększenie komfortu podczas snu. Pianka wysokoelastyczna jest tworzywem bardzo higienicznym, dlatego polecamy ją także alergikom. Porowatość wkładu umożliwia wentylację materaca, co minimalizuje ryzyko gromadzenia wilgoci czy rozwoju bakterii i roztoczy. Modele materacy z pianki wysokoelastycznej są relatywnie lekkie, co ułatwia ich swobodne obracanie oraz transport.

Materac można stosować na stelażach regulowanych, a jego wysokość całkowita to 18 cm

Model objęty 10 letnią gwarancją.

artykuł we współpracy z https://materace-premium.pl/