W plebiscycie Influencer’s Top nominowane zostały lampki Innogio. Już niebawem zawitają do naszych jurorów.

Rodzina lampek InnoGIO składa się z kotka, króliczka, jednorożca pingwinka, lamy, myszki, dinozaura, pandy oraz łabędzia. Produkty będą doskonałym kompanem dla dziecka podczas dorastania. Przyjazny i wesoły design lampek sprawi, że dzieci od razu je pokochają. 

Innogio w Influencer's Top 2020

Miękki i uspakajający blask światła wprowadzi odpowiednią atmosferę do pokoju dziecka. Zmieniające się kolory świateł pomogą bez trudu zasnąć Twojemu dziecku, pokonując wszelkie koszmary ciemności. Natomiast zmiana kolorów za pomocą dotknięcia lampki ręką zapewni świetną zabawę nie tylko podczas wieczornego rytuału zasypiania.

Lampki są zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół tak aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowania nawet najmniejszym dzieciom. Stworzone z miękkiego elastycznego silikonu nie zawierającego BPA. Nie nagrzewają się. Delikatność w dotyku sprawia, że dzieci bardzo chętnie je przytulają. Dziecko może do woli je ściskać, a one po chwili wrócą do swojego kształtu. W podstawę lampki wbudowany jest akumulator ładowany kablem micro USB. Taka forma ładowania pozwala na ładowanie w dowolnym miejscu. Lampki w zależności od modelu świecą w trzech, siedmiu lub ośmiu kolorach. Doskonale sprawdzą się jako prezent, z pewnością wywołają uśmiech na twarzy każdego dziecka.

Rodzina lampek InnoGIO została ożywiona poprzez bajki o charakterze terapeutycznym dla dzieci, które pomagają oswoić typowe lęki nocne wieku dziecięcego. Bajki publikowane są w wersji audio na naszych social mediach oraz na platformie www.mini-gio.pl. Stworzona została platforma www.mini-gio.pl, która w pomysłowy i  łatwy sposób daje dzieciom oraz ich rodzicom dostęp do naszych bajek, komiksów oraz aktywności jakie dla nich stworzyliśmy. Platforma dzięki swoim aktywnością edukuje dzieci poprzez zabawę. Od września w każdym tygodniu publikowana jest nowa bajka terapeutyczna dla dzieci, w której bohaterami są lampki mające przeróżne przygody.

Wiemy jak ważne jest czytanie dzieciom, dlatego marka stworzyła również książeczkę z zimowymi bajkami dla dzieci. Bajki do niej dobrane są w taki sposób aby książeczka zaciekawiła zarówno mniejszych odbiorców, którym bajki będą czytać rodzice jak i starsze dzieci, które już same zaczynają czytać.

ZALETY PRODUKTU: 

  • wykonana z miękkiego i bezpiecznego silikonu o zaokrąglonych kształtach i gładkich krawędziach, które pozwolą dziecku na bezpieczną zabawę
  • bardzo przyjemne w dotyku tworzywo sprawi, że lampka stanie się również ulubioną przytulanką
  • zasilanie bezprzewodowe umożliwi dziecku zabranie swojej ulubionej lampki na każdą wyprawę.
  • wbudowany akumulator (ładowany przez USB) zapewni nawet kilka godzin (zależy od modelu) nieprzerwanej zabawy.
  • lampka nie nagrzewa się.
  • lampka po włączeniu świeci „ciepłym”, stonowanym światłem, które po dotknięciu ręką zaczyna zmieniać się przechodząc płynnie przez 8 kolorów. Kolejne dotknięcie lampki powoduje zatrzymanie wybranego koloru.
  • dziecko może ja zgniatać, a po chwili powróci do swojego kształtu.

artykuł powstał we współpracy z marką Innogio