W wiosennej edycji Influencer’s Top 2021 została nominowana marka Allergoff, której produkty mają rewelacyjny skład i pomagają w intensywnym dbaniu o naszą skórę. Poznajcie nominowanie produkty.

Zadbaj o skórę zimąkrem do twarzy i ciała Allergoff

W okresie zimowym, któremu towarzyszy mróz i minusowe temperatury nasza skóra zaczyna drastycznie tracić na kondycji. Często zapominamy, aby prawidłowo o nią dbać, sukcesywnie ją nawilżając w tym niekorzystnym dla niej czasie. Czego mamy zatem używać, żeby nasza skóra nie była zaczerwieniona i przesuszona ? Z pomocą przychodzi nam powlekająco barierowy krem firmy Allergoff.

Marka Allergoff w Influencer's Top 2021

Linia kosmetyków z dedykacją dla Ciebie

Powlekająco barierowy krem z linii Allergoff atopy to wyrób medyczny, który został nominowany w plebiscycie Influencer’s Top. Kosmetyk jest przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, a także skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień oraz dla skóry dzieci już od pierwszego miesiąca życia.

Ratunek dla twojej twarzy

Zmieniając kremy do twarzy, poszukujemy tego idealnego, który nie pozostawia niechcianego, tłustego efektu. Krem Allergoff atopy szybko się wchłania, nie obciąża skóry oraz nie pozostawia lepkiej powłoki na skórze, dlatego też perfekcyjnie nadaje się jako nawilżająca baza pod makijaż. Na jej powierzchni bogate składniki tworzą nawilżającą barierę ochronną, która zabezpiecza przed utratą wody, pozwalając utrzymać naszą skórę w idealnej kondycji i odpowiednim nawilżeniu przez cały dzień.

Nieprzypadkowy skład

To co cenimy w kosmetykach najbardziej to dobry skład. Krem Allergoff atopy jest dla osób, które cenią w kosmetykach bezpieczeństwo stosowania, wysoką jakość. Produkt w 90% stworzony jest z naturalnych składników, nie zawiera składników pochodzenia odzwierzęcego – produkt jest w pełni wegański. Przewagę w składzie stanowią naturalne kompleksy olejowe, prebiotyki ( wspomagają rozwój fizjologicznej flory bakteryjnej skóry, tym samym ograniczając rozwój flory patogennej) i mocznik – odpowiedzialny za intensywne nawilżenie skóry  Powlekająco barierowy krem ma unikalny skład wolny od SLS-ów, parafiny. Brak substancji zapachowych, niepotrzebnych barwników i parafiny minimalizuje ryzyko podrażnienia i wystąpienia alergii.

Ochrona po całości emulsja do kąpieli Allergoff

W zimowe wieczory najlepszą formą relaksu są długie gorące kąpiele. Jednak czasami nie zdajemy sobie sprawy, że gorąca woda narusza równowagę lipidową skóry. W łatwy sposób możemy połączyć przyjemne z pożytecznym decydując się na kąpiele lecznicze. Firma Allergoff w swojej ofercie posiada barierową emulsję do kąpieli leczniczych, która z pewnością zapewni wsparcie oraz odbudowę naturalnej bariery ochronnej skóry.

Dla kogo?

Barierowa emulsja do kąpieli leczniczych, wyróżniona w plebiscycie Influencer’s Top 2021,  jest przeznaczona do codziennego, delikatnego mycia twarzy i ciała. Produkt jest niezwykle uniwersalny, ponieważ nada się w celu wzmocnienia bariery ochronnej skóry, także bardzo suchej oraz u dzieci już od pierwszego miesiąca życia jak i u osób starszych.

Fenomenalny skład

Skład emulsji firmy Allegroff jest nie do podrobienia. Aż w 90% skład produktu jest pochodzenia naturalnego, nie zawiera składników pochodzenia odzwierzęcego, co sprawia, że produkt idealnie sprawdzi się dla wegan. Wyrób nie zawiera przesuszających SLS-ów, parafiny, substancji zapachowych, barwników i parabenów, które często prowadzą do podrażnień i wystąpień alergii. Co więcej dzięki zawartości kompleksów olejowych i mocznika doskonale nawilża i odżywia naszą skórę.

Co więcej w emulsji możemy znaleźć takie składniki jak:

Kompleks Omega Plus – hamuje starzenie skóry, silnie nawilża i pielęgnuje, dzięki licznym kwasom tłuszczowym zapobiega nadmiernej utracie wody i przyspiesza regenerację lipidów

Kompleks Defensil Plus – łagodzi objawy alergii, redukuje procesy zapalne i uśmierza świąd , co zostało potwierdzone w licznych badaniach

Prebiotyki ( oligosacharydy) – wspomagają rozwój fizjologiczny flory bakteryjnej skory, tym samym ograniczając rozwój flory patogennej.

artykuł we współpracy z marką Allergoff