Po długich, ciemnych, zimnych miesiącach, przychodzi długo wyczekiwana wiosna. Nareszcie możesz usiąść z kawą lub herbatą na tarasie w blasku ciepłych promieni słońca. Dla większości wiosna jest początkiem czegoś nowego, wstępuje w nas nowa energia, radość i chęć zmian we wnętrzach. Ta pora roku jest zbyt piękna, aby nie wprowadzić jej na stół. Stwórz razem z nami wiosenną aranżację stołu.

W większości domów stół w jadalni to centrum domowego wszechświata. Chwile spędzone z rodziną oraz z przyjaciółmi mają wyjątkową moc. Odpowiednia oprawa stołu podkreśli charakter spotkania i wywoła zachwyt na twarzach najbliższych. Tworząc wiosenną aranżację postaw na kolekcję Hatty Platin oraz Bianca, które zachwycają różnorodnymi możliwościami zastosowania. Skromny, platynowy dekor i proste linie designu sprawdzą się w każdej sytuacji. Dzięki ręcznie wykonanym dekoracjom serwisy te nabierają wyjątkowego wyglądu, stając się prawdziwą ozdobą stołu. Kluczowym elementem każdego wiosennego stołu są świeże kwiaty, szczególnie polecamy tulipany, hiacynty oraz krokusy. Ciekawą dekoracją może być mech, który symbolizuje początek wiosny.

Bianca
Hatty Platin

Kolorowe patery, miski, talerze czy kubki od VILLA ITALIA – zdobią, dodają modnego szyku oraz podkreślają każdy stół. Umiejętnie zestawione ożywią wiosenną aranżację, wprowadzą do wnętrza pozytywną energię i lekką atmosferę. Uwagę na pewno przyciągnie szklany talerz do ciasta z kolekcji Bloom, porcelanowa filiżanka Borneo oraz  kubek Sunny, w kolorze roku 2021 Illuminating.

Talerz z kolekcji Bloom

.

artykuł we współpracy z Villa Italia