Serum rozjaśniające przebarwienia FIX Skin Care to produkt, który skutecznie walczy z przebarwieniami różnego pochodzenia. Głównym efektem stosowania jest rozjaśnienie przebarwień, wyrównanie koloru,  rozświetlenie i uzyskanie naturalnego blasku skóry. 

Redukuje:

-przebarwienia posłoneczne

-przebarwienia hormonalene

-przebarwienia pozaplane

-przebarwienia potrądzikowe

Przedstawiamy zaskakujące wyniki, 100% badanych kobiet potwierdziło, że produkt FIX Skin Care:

-rozjaśnia przebarwienia

-daje efekt rozświetlenia

-nadaje blasku

-przywraca skórze promienny wygląd

-poprawia kolor skóry

-wyrównuje koloryt

-pozwala wydobyć naturalny blask skóry

Serum rozjaśniające przebarwienia świetnie sprawdzi się w codziennej pielęgnacji każdego typu skóry. Receptura w składzie zawiera unikalną mieszaninę aż 8 składników aktywnych, których połączenie pozwala uzyskać efektywną redukcję zaburzeń barwnikowych.

Działanie serum rozjaśniającego przebarwienia polega na hamowaniu aktywności enzymu tyrozynazy, regulacji procesu melanogenezy oraz na silnych właściwościach antyoksydacyjnych.  

Łączymy technologie z naturą. Skład produktu opiera się na składnikach aktywnych, które niezmiennie opisywane są w artykułach naukowych jako skuteczne substancje w pielęgnacji skóry z plamami pigmentacyjnymi:

Etylowana witamina C posiada właściwości antyoksydacyjne, wspomaga ochronę przed promieniowaniem słonecznym oraz reguluje proces melanogenezy (proces powstawania barwnika skórnego). Jest to stabilna witamina C, która skutecznie stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, poprawia wygląd skóry naczyniowej i rozświetla poszarzałą cerę.

Niacynamid ogranicza powstawanie pigmentu w skórze poprzez zakłócenie transportu barwnika między komórkami. Spowalnia przeznaskórkową utratę wody (TEWL), przez co poprawia elastyczność i zwiększa nawilżenie skóry. Wzmacnia barierę lipidową naskórka, reguluje pracę gruczołów łojowych oraz działa antyoksydacyjnie.

Azeloglicyna rozjaśnia przebarwienia, posiada właściwości uelastyczniające i nawilżające skórę. Substancja nie wywołuje podrażnień, jest bardzo dobrze tolerowana przez osoby posiadające delikatną, naczynkową lub wrażliwą skórę. Reguluje wydzielanie sebum przez gruczoły łojowe i zapobiega powstawaniu zaskórników.

Ekstrakt z liści morwy białej należy do substancji redukujących przebarwienia, poprawia elastyczność skóry oraz działa antyoksydacyjnie.

Ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej charakteryzuje się zdolnością rozjaśniania plam pigmentacyjnych poprzez hamowanie aktywności tyrozynazy. Wykazuje właściwości antyoksydacyjnie, reguluje prace gruczołów łojowych i poprawia nawilżenie skóry.

Arbutyna rozjaśnia przebarwienia powstałe z reakcji alergicznych, trądziku, blizn i infekcji po zastosowaniu związków fototoksycznych.

Kwas kojowy reguluje proces powstawania przebarwień i należy do substancji zwalczających wolne rodniki. Jeden z najpopularniejszych składników kosmetyków, który znalazł zastosowanie w produktach do pielęgnacji skóry z objawami fotostarzenia, a także z występującymi zaburzeniami barwnikowymi.

Witamina E działa silnie antyoksydacyjnie, chroni przed promieniowaniem UV, przeciwdziała fotostarzeniu, a także wzmacnia barierę lipidową naskórka.

Dla kogo produkt? Serum rozjaśniające przebarwienia idealnie sprawdzi się w codziennej pielęgnacji skóry z przebarwieniami, z nierównym kolorytem i pozbawionej naturalnego blasku. 

Sposób użycia: Aplikować 3-4 krople dwa razy dziennie, rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy, lekko wmasowując. Pozostawić do wchłonięcia.