Nie ulega wątpliwości, że materace kieszeniowe od lat stanowią najpopularniejszą opcję wybieraną przez użytkowników będących w trakcie aranżacji sypialni. Produkty reprezentujące tę kategorię bazują na niezależnie pracujących sprężynach, które zapewniają idealne podparcie ciała podczas snu. W przeciwieństwie do odchodzących już do lamusa sprężyn bonellowych, nowoczesne materace kieszeniowe znacznie lepiej redukują drgania, co sprawia że mogą być one wykorzystywane przez pary, a ruchy jednej osoby nie będą zakłócały snu partnera.

Te i inne zalety decydują o tym, że produkty z tej kategorii są wybierane chętnie przez Klientów o zróżnicowanych potrzebach. Nie warto jednak kupować pierwszej lepszej propozycji, lecz sprawdzić czy upatrzony materac kieszeniowyrzeczywiście zaoferuję nam oczekiwany komfort. Na rynku znajdziemy wiele „okazji”, które nie mają nic wspólnego ze zdrowym podłożem snu i wygodą. Tylko rzetelne marki wykorzystujące wysokiej klasy materiały i wypełnienia będą w stanie zaspokoić najbardziej wygórowane wymagania użytkowników.

Lekki i uniwersalny – materac kieszeniowy JMB OPTI 25

Jeśli zależy Ci na tym, aby zakupiony materac kieszeniowy sprawdzał się dosłownie przy każdej okazji, postaw na propozycję JMB model OPTI 25.

Z uwagi na doskonałe podparcie kręgosłupa na całej długości, produkt okaże się nieoceniony w sypialni dzieci, nastolatków będących w fazie wzrostu oraz osób borykających się z bólami pleców oraz stawów. Charakterystyczną cechą tego materaca kieszeniowego jest 3-centymetrowa warstwa specjalnej pianki HR o nieregularnej strukturze. Przyczynia się ona do zwiększenia sprężystości produktu oraz sprawia, że jest on niezwykle lekki i przyjazny w codziennej eksploatacji.

Dwa stopnie twardości – materac kieszeniowy dla par

Nie od dziś wiadomo, że preferencje dotyczące twardości posłania stanowią indywidualną kwestię użytkownika. Sprawa może nieco się skomplikować jeśli mówimy o parze, które preferuje odmienne rozwiązania w tym zakresie. Idealnym kompromisem w takich przypadkach może okazać się materac kieszeniowy JMB Carat Mixt H2/H3.

Jest to produkt wyróżniający się dwoma stopniami twardości: średnim (H2) oraz twardym (H3). Pozwala to na pogodzenie odmiennych preferencji w zakresie elastyczności posłania oraz zagwarantowanie spokojnego snu każdemu z partnerów. Produkt jest bardzo cichy w codziennej eksploatacji, a gęsto rozmieszczone sprężyny (289/m²) zapewniają maksymalny poziom podparcia i stabilizacji.

Wybierz swój materac kieszeniowy

W ofercie marki JMB Design znajdziesz również inne materace kieszeniowe bazujące na wysokiej klasy podzespołach oraz nowoczesnych rozwiązaniach konstrukcyjnych. Bez względu na to czy szukasz optymalnego produktu dla pojedynczego łóżka czy małżeńskiego łoża, bez kłopotu znajdziesz materac kieszeniowy o idealnie dopasowanych parametrach technicznych.

artykuł we współpracy z JMB DESIGN