Założyciele marki Wits są zdania, że natura dzieli się z nami wszystkim co najlepsze. Od początku stanowi dla ludzkości bezcenne wsparcie i pozwala korzystać ze swoich zasobów. Jednym z nich są naturalne lekarstwa pozyskiwane z roślin. Ich zdaniem konopie siewne – znane nam od wieków – korzystnie wpływają na nasz organizm. Pełne spektrum fitoskładników, które naturalnie w nich występują przyczyniają się do właściwego samopoczucia, z którym każdy z nas chce zaczynać dzień. Marka została nominowana w Influencer’s Top 2021. Poznajcie nominowany produkt.

Olej Full Spectrum 5% jest suplementem diety z naturalnie występującym pełnym spektrum fitoskładników (terpenami, flawonoidami, fenolami oraz kwasami tłuszczowymi omega-3 i omega-6). To idealny produkt na początek przygody z CBD.

Jak stosować?

Zacznij od 3 kropli w ciągu dnia i stopniowo zwiększaj dawkę, aż uzyskasz pożądany efekt. Jedna kropla zawiera 2,5 mg ekstraktu. Wstrząśnij butelką, odmierz pipetą dobraną porcję i umieść ją pod językiem. Zaczekaj co najmniej 4 minuty i dopiero połknij. Zwiększy to wchłanialność produktu i wpłynie na szybkość i jakość jego działania. Pamiętaj o regularnym stosowaniu w każdej porze dnia.

Cecha full spectrum, która wyróżnia produkty marki Wits oznacza pełną zawartość konopi: kannabinoidów, terpenów, flawonoidów, kwasów z grupy omega. Ta naturalna kompozycja składników zwiększa potencjał i działanie suplementacji CBD.

Skuteczne działanie oraz nieskazitelność są dla twórców marki najważniejsze, dlatego przykładają ogromną wagę do środowiska, w którym wytwarzane są produkty. Skupili się na pozyskaniu konopi włóknistych z upraw bio, dzięki czemu możemy mieć pewność, że suplementy Wits nie zawierają pestycydów oraz metali ciężkich. Ich czystość oraz jakość potwierdzono certyfikatami, które wydało niezależne laboratorium podczas przeprowadzonych badań.

Wits w Influencer's Top 2021

O CBD

Stanowi ważne ogniwo fitoskładników, które możemy odkryć w konopiach. W porównaniu do niektórych kannabinoidów nie przejawia jednak właściwości odurzających. Wykazuje za to wiele cech, które medycy coraz chętniej wykorzystuje w leczeniu oraz podczas terapii. Udostępnianie kolejnych wyników badań przeprowadzanych na konopiach, zwiększa świadomość i nadzieję potencjalnych pacjentów. W organizmie każdego człowieka możemy wyróżnić układ endokannabinoidowy, który uczestniczy w wielu procesach fizjologicznych. Odpowiada m.in. za regulację gospodarki energetycznej (użytkowanie energii, normowanie aktywności motorycznej, motywacji i nastroju), regulację powiązań neurohormonalnych i neuroimmunologicznych oraz kontrolę metabolizmu lipidów i węglowodanów. https://www.wits.com.pl/dzialanie-i-wlasciwosci-cbd/

artykuł we współpracy z marką WITS