Firma YARO otrzymuje nominację Influencer’s Top 2021 za cukierki.
Czy słyszałeś kiedyś o cukierkach Superfood? Jeśli nie, dużo straciłeś, ale jesteśmy gotowi przedstawić Ci je teraz.

Cukierek amarant jest naszym najnowszym osiągnięciem, a miłość i troska o Twoje zdrowie składają się na każdy jego kawałek.

Faktem jest, że sercem tego cukierka jest ziarno amarantusa – bogate w łatwo przyswajalne białka i aminokwasy. Zawiera również żelazo, wapń, magnez, fosfor, potas i wiele, wiele witamin. Lukier cukierkowy składa się z kolejnego superfooda – temperowanego Karoba.

Kolejne 101 powodów, by się zakochać: nienaganna kompozycja to nie jedyna zaleta tego cukierka. Chrupiąca konsystencja, bogaty czekoladowy smak i wygodne indywidualne opakowanie nie pozostawiają innego wyboru, jak zakochać się w Amarancie raz na zawsze.

Idealne połączenie: wielu naszych klientów porównuje ten cukierek Superfood do domowych gofrów. Nie kłóćmy się, w duecie z mlekiem migdałowym karob lub ciepłym kakao przywoła najmilsze i najcieplejsze wspomnienia z dzieciństwa.

Cukierek “Coco Bar” od YARO

Niesamowity Cukierek-bestseller YARO! Słodki, przewiewny proszek w połączeniu z bogatym kokosowym smakiem i chrupiącymi orzechami w środku daje: niezapomnianą przyjemność smakową.

Indywidualne opakowanie flow-pack pozwoliło wydłużyć okres przydatności do spożycia i zachować niezapomniany smak.

Cukierek “Coco & Caramel” od YARO

Jak opisać smak tego cukierka? Być może jednocześnie delikatny i nasycony. Cały sekret w tym, że 2 warstwy nadzienia są owinięte czekoladowym lukrem Carob: gęstym karmelem daktylowym i chrupiącymi ciasteczkami kokosowymi. Ich duet tworzy niezwykłą harmonię tekstur i półtonów smaków.

Idealne połączenie: ten cukierek został stworzony do przytulnych spotkań w gronie ukochanych i bliskich. Zaparz herbatę ziołową, dodaj aromatyczny imbir i cytrynę, otwórz zestaw cukierków Coco&Caramel i ciesz się chwilą.

Firma YARO ma swojej ofercie także cukierki:

Cukierek “Coco & Caramel Cookie”

cukierek “Salted Caramel Almond”

Cukierek “Old School Peanut”

Cukierek “Salted Caramel”


W naszych produktach używamy tylko naturalnych słodzików o niskim indeksie glikemicznym i dużej ilości składników odżywczych. Tylko daktyle, syrop z topinamburu i cukier kokosowy.


Nasz lukier jest zrobiony z karobu zamiast czekolady. Ten zdrowy Superfood nadaje cukierkom niezapomniany smak i nie powoduje alergii.

Sercem wszystkich słodyczy są składniki bogate w minerały i witaminy. Skład obejmuje orzechy, nasiona, jagody, suszone owoce, Superfoods i pełnoziarniste zboża.

Najważniejszą zasadą naszego biznesu jest bycie eko i robienie wszystkiego z poszanowaniem środowiska.
YARO zatrudnia osoby, które podzielają wartości marki. W YARO wybieramy najlepsze składniki i opakowania.

W YARO dbamy o dobro naszych klientów i całej planetę.
YARO to styl życia.

ARTYKUŁ PROMOCYJNY – POWSTAŁ WE WSPÓŁPRACY Z MARKĄ W RAMACH PLEBISCYTU INFLUENCER’S TOP.