Rozpoczął się plebiscyt Influencer’s Top 2021. Wśród nominowanych produktów znalazł się Kerabione Booster Oils. Jurorzy jesiennej edycji będą testować wzmacniające serum do włosów ze skłonnością do wypadania.

Czym wyróżnia się Kerabione Booster Oils? Zawiera aż 98% składników pochodzenia naturalnego! Formuła przeciw wypadaniu włosów Kerabione Booser Oils została opracowana, aby pomóc utrzymać zdrowe włosy.

Zawiera kwasy tłuszczowe i olejki eteryczne, które bezpośrednio bądź pośrednio przyczyniają się do prawidłowego wzrostu włosów, oraz witaminy dla włosów.

Kerabione Booser Oils to kombinacja cennych dla włosów olejków eterycznych: oleju ze słodkich migdałów – szeroko stosowanego w kosmetykach do pielęgnacji włosów i skóry głowy ze względu na jego właściwości odżywcze i nawilżające, olejku rozmarynowego – dzięki któremu włosy zachowują objętość i wyglądają na bardziej gęste, olejku lawendowego, który regeneruje i rewitalizuje mieszki włosowe, i olejków bergamotowego i Ylang-Ylang, o właściwościach aromaterapeutycznych.

Kerabione Booser Oils to również ważne witaminy dla włosów: witamina E o silnych właściwościach antyoksydacyjnych, opóźniających efekty starzenia i witamina A, która jest niezbędna do rozwoju i utrzymania prawidłowej czynności szeregu tkanek nabłonkowych, w tym tkanki skóry, włosów i gruczołów łojowych.

Produkt jest dostępny tutaj, warto też zaobserwować profil w mediach społecznościowych

Instagram: https://www.instagram.com/kerabione/ oraz Facebooku: https://www.facebook.com/Kerabione.odValentis

artykuł we współpracy z Valentis