Niezrównany w walce z bakteriami i wirusami oczyszczacz został nominowany w plebiscycie Influencer’s Top 2021. Dlaczego? Poznajcie jego zalety!

Oczyszczacz powietrza Gree Quadro to innowacyjne urządzenie, które poza klasycznym mechanicznym oczyszczaniem powietrza wykorzystuje jednocześnie technologię LED UV, czyli eliminację szkodliwych mikroorganizmów przy pomocy promieniowania ultrafioletowego. Oczyszczacz gwarantuje świeżość na najwyższym poziomie – wyposażony jest w standardzie w filtr wstępny, filtr węglowy oraz filtr HEPA. Dzięki temu precyzyjnie oczyszcza powietrze z cząstek stałych (pyły, kurz, sierść) oraz nieprzyjemnych zapachów.

Gree Quadro UV to niewielkie, stylowe i ciche urządzenie, które dba o zdrowie użytkowników i jakość powietrza w pomieszczeniach, gwarantując przyjemny powiew czystego powietrza każdego dnia. Idealny dodatek do domów, salonów kosmetycznych i biur.

Skuteczne oczyszczanie promieniami UV

Gree Quadro cechuje się aż 99,99% skutecznością oczyszczania powietrza.
Dzięki promieniom ultrafioletu padającym na powłokę filtra fotokatalitycznego zachodzi reakcja fotokatalityczna TiO2, co skutkuje efektywnym rozbiciem cząsteczek wirusów i bakterii. Reakcja ta zapewnia najwyższą sterylizację powietrza – alergeny są bez szans!

artykuł we współpracy z marką Gree