Wystartowała wiosenna edycja plebiscytu Influencer’s Top 2022. Do jurorów docierają pierwsze produkty, które zaczynają testować. Jednym z nich jest krem na noc HYDRAIN3 HIALURO od Dermedic. Dlaczego został nominowany? Sami zobaczcie!

Dermedic rozszerza linię Hydrain 3 Hialuro o  krem na noc przeznaczony do  pielęgnacji  wrażliwej skóry bardzo suchej i odwodnionej. Efekt młodzieńczej skóry i mniej widocznych oznak starzenia zostaje spotęgowany dzięki zawartym w recepturze witaminie E, olejom z avocado i oliwek oraz phytosqualanowi, które pobudzają syntezę elastyny i kolagenu, a w konsekwencji poprawiają jędrność i gęstość skóry oraz redukują zmarszczki.

  • działa aktywnie już od pierwszej aplikacji
  • duża koncentracja składników aktywnych
  • nocna pielęgnacja skóry odwodnionej
  • hypoalergiczny
  • z wodą termalną
Dermedic krem na noc

Zapewnia on wrażliwej skórze suchej intensywną rewitalizację i długotrwałe, dogłębne nawilżenie w trakcie snu.

W produkcie został zastosowany opracowany w Instytucie Badawczo-Rozwojowym marki Dermedic innowacyjny kompleks AQUALARETM, objęty zgłoszeniem patentowym.

Na kompleks AQUALARETM  składają się:

  • 4 postacie kwasu hialuronowego o różnej wielkości i wektorowej strukturze molekularnej cząsteczek, dzięki czemu krem aktywnie wnika w głąb naskórka i długotrwale go nawilża, także dzięki wykorzystaniu spowolnienia procesów metabolicznych podczas snu
  • woda hipertermalna, o optymalnej kompozycji składników mineralnych
  • glikozaminoglikany, które wiążą wode w skórze, przez co zapewniają długotrwały efekt nawodnienia
  • trehaloza – cukier, który pełni funkcję rezerwuaru wody – wspomaga zatrzymywanie wody w naskórku oraz wzmacnia funkcje barierowe skóry

DERMEDIC to marka stworzona z doświadczenia dermatologów. Przy opracowywaniu receptur produktów wykorzystuje najnowsze trendy w dermatologii i światowe technologie. Dzięki uczestnictwu w międzynarodowych kongresach i sympozjach dermatologicznych oraz targach kosmetycznych DERMEDIC zdobywa zaufanie wymagających Klientów jako ekspert od specjalistycznej pielęgnacji skóry wrażliwej. Dermokosmetyki cieszą się uznaniem najlepszych dermatologów w Polsce i są przez nich chętnie polecane.

Do produkcji dermokosmetyków DERMEDIC stosowana jest woda termalna z artezyjskiego źródła hipertermalnego w centralnej części Europy. Swoją czystość mikrobiologiczną oraz wyjątkowo korzystny układ minerałów zawdzięcza 27 000 lat przenikania przez warstwy skał wodonośnych położonych na głębokości ponad 2100 metrów pod ziemią. Woda termalna zawiera wyjątkowo korzystny układ minerałów, wspierający terapeutyczne działanie produktów DERMEDIC.

artykuł powstał we współpracy z Dermedic