Rozpoczęła się VII edycja plebiscytu Influencer’s Top 2022. Jedną z nominowanych marek w kategorii Styl jest Izabella Budryn Jewellery. Dowiedzcie się dlaczego ta marka została przez nas nominowana!

Przedstawiamy Państwu Izabella Budryn Jewellery . To polska marka, która powstała zaledwie rok temu, a już podbiła serca tysiącom kobiet i mężczyzn. Biżuterię tej marki doceniono nie tylko w Polsce, ale i we Francji, Izraelu, Niemczech i Stanach Zjednoczonych.

Biżuteria Izabella Budryn Jewellery to ręcznie oprawiane w złoto i srebro kamienie szlachetne i półszlachetne. Markę cechuje nie tylko jakość, dokładne wykonanie i dbałość o najmniejsze szczegóły, ale przede wszystkim podejście do klienta. To właśnie założycielka jest jedyną osobą, która odpisuje na wszystkie wiadomości na firmowym Instagramie i zawsze pomaga w doborze wymarzonego naszyjnika. Może dlatego założycielka dobrze wie, co skradnie serca jej klientek.

Obok klasycznej kolekcji opartej na charakterystycznych kryształach takich jak https://izabellabudryn.com/pl/produkt/gaia-gold-necklace/ na stronie znaleźć można również dwanaście łańcuszków z konstelacjami odzwierciedlającymi znaki zodiaku. Każdy z nich jest zapisem międzygwiezdnej energii, wytworzonej w dniu narodzin. Ponieważ naszyjniki są personalizowane, można je traktować jak osobisty amulet. Tutaj możesz zobaczyć jak wygląda cała Kolekcja Stardust https://izabellabudryn.com/pl/tag-produktu/diamenty/

Na każdą konstelację składają się diamenty. Każdy wykorzystany diament zostaje oceniony i przeanalizowany przez niezależnych gemmologów. Wszystkie jego parametry i potwierdzenie naturalnego pochodzenia znajdują się w dołączanego do zamówienia certyfikatu. Jest on wystawiany przez Polskie Towarzystwo Gemmologiczne. W tak stworzonym certyfikacje znajdują się dokładne dane użytego diamentu, takie jak analiza wymiarów, jego czystość, kolor, szlif, symetria i inne cechy.

– Wierzę, że energia kryształów wyrównuje się z naszą, tworząc połączenie człowieka z Matką Ziemią. Kamienie wywołują też trwałe zmiany w naszym życiu. Tym bardziej chciałam ich użyć do biżuterii, która ma służyć latami – mówi Izabella Budryn.

Jeżeli nie wiecie jak dobrać do siebie odpowiedni kryształ i dopiero zaczynacie swoją przygodę z litoterapią warto odwiedzić zakładkę https://izabellabudryn.com/pl/jaki-krysztal-bedzie-najlepiej-mi-sluzyl/. Podając swoją dokładną datę urodzenia system podpowie jaki kamień będzie nam służył najlepiej.

artykuł we współpracy z Izabella Budryn Jewellery