W ramach plebiscytu Influencer’s Top o nagrodę powalczy Sweter JACKIE z przędzy ze 100% bawełny organicznej z certyfikatem GOTS (Global Organic Textile Standard).

Klasyczny model w wydaniu oversize – podwinięty, przypomina nieco krój bombki, noszony na prosto, zachodzi lekko na pupę. Sweter, przez wzgląd na materiał z jakiego jest wykonany, może początkowo wydawać się ciężki, ale po założeniu nabiera swoich kształtów, a jego waga działa na korzyść – fajnie rozkłada się po ciele.

Guziki ręcznie przyszyte do swetra są metalowe, emblemat z logiem wykonany został z 100% bawełny, zaś metka wewnętrzna (z przepisem prania) zrobiona została z materiału poddanego recyklingowi. Bawełna, w szczególności organiczna, ma unikatowe właściwości oddychające – dzięki czemu sweter będzie służył cały rok, nie tylko podczas jesiennych chłodów, ale i wiosennych spacerów. Produkt jest mięciutki i delikatny w dotyku a jednocześnie mięsisty, po założeniu przyjemnie otula ciało. Sweter robiony jest z myślą o wielu nadchodzących sezonach – ma służyć na lata. Uwielbiamy kolory, dają nam chwilę oddechu, podkreślają różnorodność osobowości i pozwalają wyrazić siebie, dlatego w naszej ofercie mamy wiele konfiguracji kolorystycznych. 

Sweter w całości został wykonany w Radomiu, a poszczególne elementy składowe zostały pozyskane od polskich dostawców (przędza, guziki, emblematy, naszywki).

Marka SBFL . powstała z potrzeby stworzenia miejsca, w którym wszyscy możecie czuć się mile widziani a jednocześnie mieć pewność, że produkty, które u nas znajdziecie produkowane są z certyfikowanych materiałów organicznych i recyklingowanych.  

To przestrzeń, w ramach której chcemy tworzyć elementy ubioru zgodne z wartościami najważniejszymi dla nas: nieograniczoną wolnością i całkowitą równością.  

artykuł powstał we współpracy z marką SBFL .