Baterie Vital – nominacja Influencer’s Top

Baterie Vital to najbardziej zaawansowany na świecie system filtrowania wody. Nienagannie zaprojektowany, by zapewnić najświeższą wodę z kranu, jakiej kiedykolwiek próbowałeś.

Wysokiej jakości, przefiltrowana woda prosto z kranu. Przestań kupować wodę butelkowaną, oszczędzaj pieniądze i zmniejszaj ilość plastikowych odpadów.

Dostęp do wysokiej jakości, filtrowanej wody pitnej ma ogromny wpływ na samopoczucie Twoje i Twojej rodziny. Korzystając z wody filtrowanej, nie zadbasz o siebie i swoich bliskich, ale także zaoszczędzisz znaczącą kwotę w porównaniu z zakupem wody butelkowanej.

Vital to jedyna na rynku bateria z filtrem w formie wymiennej kapsułki, która znajduje się w dodatkowej wylewce. To innowacyjne rozwiązanie pozwala oszczędzić miejsce w szafce zlewozmywakowej, w której nie trzeba montować żadnych dodatkowych urządzeń.

Opatentowana szwajcarska technologia filtra kapsułkowego zapewnia stały dostęp do znakomitej jakości wody, wolnej od mikroplastiku, pestycydów, hormonów, szkodliwych zarazków, chloru i rdzy.

W firmie Franke dążymy do tego, aby stać na czele innowacji produktowych, dzięki którym Twoja kuchnia stanie się prawdziwym sercem domu. Rozumiemy, że w kuchni liczą się relacje, od materiałów po organizację pracy, dlatego projektujemy nasze produkty w taki sposób, by odpowiadały Twojemu stylowi życia.

artykuł powstał we współpracy z firmą FRANKE POLSKA