Chantal to producent profesjonalnych kosmetyków dla salonów fryzjerskich. Firma istnieje na rynku od ponad 30 lat. Od samego początku postawiła na wąską specjalizację – włosy, dostarczając wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji. Flagową marką firmy Chantal jest Prosalon – jak sama nazwa wskazuje stworzony z myślą o salonach fryzjerskich. Choć dzisiaj kosmetyki Prosalon można kupić także w drogerii Hebe, marka jest wierna swojemu profesjonalnemu DNA.

Kosmetyki Prosalon są kreowane, testowane i akceptowane przez fryzjerów, a także znane i używane przez fryzjerów w ponad 40 krajach świata. Po raz kolejny mieli przyjemność organizować event dla marki pełen fachowej i praktycznej wiedzy. Licznie zgromadzeni goście poznali aktualne trendy fryzjerskie, które zaprezentował Grzegorz Duży – fryzjer gwiazd.

Prosalon event Warszawa

Na gości czekała też niespodzianka w postaci warsztatów, w trakcie których sami mogli skomponować własną maskę do włosów. Nad prawidłowym przebiegiem warsztatów czuwali specjaliści marki PROSALON.

artykuł we współpracy z PROSALON