Wpisujesz ile chcesz ważyć, a FITATU podaje Ci Twój dzienny limit kalorii i wartości odżywczych. Jeśli chcesz, możesz go ustawić samodzielnie. W aplikacji znajdziesz wszystko, co jesz.  Do dyspozycji masz tysiące dań z dostępnych w Polsce restauracji i fastfood’ów, przepisy na lokalne dania, fit dania i na co tylko masz ochotę z przepisami wykonania i składnikami.

Redakcja: Jesteście chyba najbardziej przyjazną aplikacją dla kobiet 🙂 My oczywiście też mamy Was w telefonie! Jak wpadliście na pomysł FITATU? Czym wcześniej się zajmowaliście? Zdradźcie trochę kulis powstania aplikacji.

Michał Maciołek, FITATU: Tworząc naszą aplikacje celujemy w prostotę obsługi i unikalne funkcjonalności – cieszymy się, że nas doceniacie 🙂 Staramy się być przyjaźni w obsłudze i zawsze dawać więcej niż konkurencja. Dodatkowo od ponad 11 lat zajmujemy się dietetyką i żywieniem, tworzymy społeczność wspierających się wzajemnie kobiet i odchudziliśmy już setki tysięcy zadowolonych klientów. Wszystko dzięki najlepszym dietom dostępnym w serwisie Vitalia.pl. Zawsze słuchamy uważnie potrzeb naszych użytkowników i pomysł na aplikację pojawił się z potrzeb naszej społeczności. Wynika to również z postępu technologicznego i stopniowego odchodzenia od komputerów stacjonarnych do urządzeń mobilnych.Trzeba iść z duchem czasu 🙂

Patrząc na Waszą popularność i ilość osób korzystających z aplikacji, byłam w szoku, kiedy okazało się, że jesteście z Polski… czy można śmiało powiedzieć, że odnieśliście sukces? W jakim go czasie osiągnęliście?

Aplikacja ma prawie 1,5 roku ale od samego początku dostarczamy usługi i funkcjonalności lepsze od konkurencji. Dlatego właśnie nasza aplikacja jest najchętniej wybieranym kalkulatorem kalorii w Polsce i wspiera nas już ponad 0,5 mln użytkowników w ich celach żywieniowych

Co jest miarą sukcesu dla takiej firmy jak Wasza?

Jak największa ilość zadowolonych użytkowników, ciągły rozwój i dążenie do najlepszej usługi na świecie. Cieszymy się z wysokich ocen w marketach (powyżej 4.6/5) i celujemy w globalny sukces aplikacji. W naszej kategorii jesteśmy aktualnie bezkonkurencyjni w Polsce i to jest naszym największym sukcesem.

Czym kierowaliście się tworząc FITATU?

Chcieliśmy stworzyć najszybszy i najlepszy kalkulator kalorii na świecie. Profesjonalną aplikację mobilną, która bez problemu może rywalizować na rynkach globalnych.

Obejrzyjcie możliwości aplikacji!