Z radością oznajmiamy, że dołączyła do nas cudowna Red Bow. Blog prowadzony jest przez Maję Kubaczyk. Powstała ona z pasji do mody i dobrego stylu. Od samego początku miało być to miejsce spotkań czytelnika z modą.  Od czasu założenia bloga Maja m.in. stworzyła własną stylizację dla magazynu ELLE Polska, którą można było zobaczyć w magazynie, pracowała dla Dzień Dobry TVN, gdzie ubierała prowadzących program. Jej stylizacje zostały docenione przez Tory Burch w magazynie Vanity Fair, przez magazyn ELLE Canada, Glamour, Hot Moda, czy ELLE Polska. U nas będzie się z Wami dzielić informacjami o najnowszych trendach ze świata mody i pokazywać własne stylizacje modowe.
Dziś pokaże gorsety!
Red Bow: “Gorsety przepięknie podkreślają naszą talię, dodając kobiecości i seksapilu. Sznurowane w formie pasów, to tylko jedna z propozycji na ten sezon. Będzie tego więcej! Tym razem nosimy je na koszulach, t-shirtach, marynarkach, a nawet płaszczach.
Muszę się przyznać, że mam już dwa gorsety w swojej szafie, ale coś mi się wydaje, że ta liczba będzie stale rosła. Totalnie in LOVE!” <3