Angelina Jolie mówi – zdrowie jest najważniejsze . Zdaniem Angeliny Jolie liczy się zdrowie, nie wygląd.

„Być może przez to, że w ciągu ostatniej dekady doświadczyłam wielu problemów zdrowotnych i skupiałam się głównie na wychowywaniu dzieci, po prostu cieszę się, że jestem zdrowa, podobnie jak moje dzieci. Nie mam innych powodów do obaw. To sprawia, że życie ma sens”, powiedziała aktorka w wywiadzie dla magazynu „Hello!”

Gdzie widzi siebie za 10 lat?

Angelina Jolie „Wyobrażam sobie, że będę spędzała czas na na podróżowaniu od kraju do kraju, odwiedzając moje dzieci, które pewnie będą mieszkały w różnych zakątkach świata. Część z nich będzie zaangażowana w moją działalność charytatywną, więc będziemy współpracować, co będzie wspaniałe. Wyobrażam sobie, że będę mniej zaangażowana w kino, a bardziej skupiona na dzieciach i mojej działalności międzynarodowej”, powiedziała aktorka.

Uroda

Angelina Jolie „Mam szóstkę dzieci i brak czasu”, powiedziała. „Kosmetykiem, którego używam na co dzień jest korektor pod oczy”, dodała. Ostatnio aktorka wzięła udział w kampanii reklamowej perfum Guerlain. Kwotę, którą zarobiła na reklamie tych perfum przekazała fundacji, która pomaga dzieciom w Etiopii i Namibii. To typowe zachowanie aktorki, która regularnie przekazuje swoje wynagrodzenie z reklam na cele charytatywne.

Woda prefumowana Mon Guerlain jest jedną z wiosennych nowości w perfumeriach Sephora. To kompozycja intensywnej wanilii tahitańskiej, lawendy Carla, jaśminu Sambac połączonego z nutą drzewa sandałowego. „Znamy każdy, najdrobniejszy nawet szczegół naszego jaśminu i sandałowca, naszej lawendy i wanilii, ponieważ nabywamy wszystkie surowce od ludzi, których spotkaliśmy i z którymi z czasem połączyła nas bliska więź. Nasze drewno sandałowe pochodzi z Australii, a nasza lawenda Carla rośnie na wysokości 1300 m w prowansalskim regionie Drôme. Nasz jaśmin Sambac w Południowych Indiach i naszą wanilię tahitańską w Papui Nowej Gwinei uprawiają, zbierają, ekstrahują i destylują wspaniali ludzie” – opiwiada Thierry Wasser, twórca kompozycji zapachowej. „Mon Guerlain to esencja rzeczywistych relacji międzyludzkich ze wszystkimi tymi osobami, które nadają naszym kreacjom autentyczny charakter. Wszelkie doświadczane i wyrażane emocje stają się nutami Mon Guerlain – kompozycji stworzonej dla niezwykłej, szczerej i autentycznej kobiety”.     

Szczęście

Angelina Jolie Na pytanie „Co sprawia, że czujesz się naprawdę szczęśliwa?” Angelina Jolie powiedziała: „Dźwięk śmiechu Zahary. Należy do tych osób, które śmieją się całym ciałem. Jest otwarta i pełna radości”.

źródło: Viva.pl, Hello, mat. prasowe