warsztaty

Warsztaty z Kamilą Szczawińska i Gosią Smelcerz to jedyne, unikalne i wyjątkowe spotkanie, na którym można poznać tajniki idealnego makijażu.

W ramach panelu: warsztaty kulinarne oraz pokaz tricków w makijażu gwiazd i wykonania idealnego make upu do zdjęć selfie.

Warsztaty z Kamilą Szczawińską

Panel warsztatowy z Kamilą Szczawińską, top modelką, autorką książki “Kuchnia dla całej rodziny” wydanej przez Edipresse Książki

Jesteś zabieganą, zapracowaną, aktywną kobietą? Lubisz zdrowo i smacznie zjeść, ale nie masz ani czasu, ani zamiaru spędzić życia przy garach. Masz problem z doborem produktów, nie wiesz jak wykorzystywać ekologiczne produkty? Chciałabyś, aby Twoja dieta w pełni odpowiadała Twoim potrzebom związanym z  Twoim wyglądem? Twoja cera ma  błyszczeć, a włosy mają być zdrowe? Chcesz być szczupła, ale też zdrowa?

Te warsztaty mają za zadanie pokazać kobietom, jak kształtować zdrowe nawyki żywieniowe. Nauczą, co jest ważne w jadłospisie kobiety, jak dobierać produkty i je łączyć w potrawach. Pomogą zorganizować i przygotować posiłki tak , aby były w pełni odżywcze, odpowiadały indywidualnym potrzebom i pomagały pięknie oraz atrakcyjnie wyglądać .

Panel urodowy z Małgorzatą Smelcerz

Jak się umalować, aby podkreślić to, co w nas najpiękniejsze, nie poświęcając zbyt dużo czasu?

Małgosia Smelcerz pokaże Wam, jak stosować tricki w makijażu i podpowie, jak stworzyć idealny make up do zdjęć selfie. W panelu nie zabraknie sposobów na modelowanie twarzy oraz aplikację rzęs. Zaprezentowane zostaną topowe, polecane przez Małgosię produkty do makijażu i pielęgnacji twarzy.

Data: czwartek, 20 kwietnia 2017, godz. 13.00

Miejsce: Studio Kulinarne Małe Przyjemności, ul. Dzielna 15, Warszawa

Organizator: www.allaboutlife.pl

 

Patronat: Edipresse Książki, www.woman-news.pl

 

 

 

PARTNERZY: