Wyniki badań farmaceutycznych dowodzą, że substancja czynna zwana bimatoprostem, posiada potężną potencję pobudzającą cebulki rzęs i brwi do intensywnej pracy. Za sprawą bimatoprostu rzęsy rosną silne, zdrowe, długie i jest ich zawsze więcej, a ponadto ich okres żywotności zostaje przedłużony.

Rzęsy stanowią osłonę oka przed kurzem, zanieczyszczeniami, wiatrem, owadami. Niewątpliwie są też niebagatelnym walorem estetycznym. Pragniemy, by rzęsy były gęste, długie i mocne, dlatego produkty stymulujące ich wzrost są potrzebne.

Rzęsy osiągają długość 8 – 12 mm w liczbie 150 – 250 na górnej i 6 – 8 mm w ilości 50 – 150 rzęs na dolnej powiece. Cykl wzrostu włosa trwa od 3 do 6 miesięcy, a przebiega w trzech następujących po sobie fazach:

  • anagen trwa 30 – 45 dni faza energicznego wzrostu. Każda rzęsa rośnie grubsza i dłuższa.
  • katagen obejmuje ok. 3 tygodni faza stacjonarna, rzęsy przestają rosnąć, cebulki obkurczają się.
  • telogen – ok. 3 miesięcy  faza, kończąca się wypadnięciem rzęsy.

Serum  REHASH EYELASH i czarny Eyeliner REHASH EYELASH  – oba z bimatoprostem.  

Wyniki badań farmaceutycznych dowodzą, że użyta przez Viperę w Serum i Eyelinerze substancja czynna zwana bimatoprostem, posiada potężną potencję pobudzającą cebulki rzęs i brwi do intensywnej pracy w fazie anagen – aktywnego wzrostu włosa i przeciąga ich moc działania na fazę katagen – kiedy rozwój rzęsy stopniowo wygasa. Za sprawą bimatoprostu rzęsy rosną silne, zdrowe, długie i jest ich zawsze więcej, a ponadto ich okres żywotności zostaje przedłużony.

Systematyczność stosowania Serum  REHASH EYELASH  jest istotna. Raz dziennie, przed pójściem spać, przeciągamy pędzelkiem z transparentnym Serum wzdłuż linii górnych rzęs. Pojedyncza aplikacja wystarczy. Już po 2 – 3 tygodniach można zaobserwować pierwsze efekty: rzęsy stają się mocniejsze i dłuższe.

Pięknie ubierają oprawę oczu. Jednak warto przeprowadzić pełną, 3-4-miesięczną kurację, aby cieszyć się rzęsami…:

→ dłuższymi o 85 %

→ grubszymi o 53 %

→ gęstszymi o 43 %

→ mocniejszymi o 55 %

→ ciemniejszymi o 40 %

→ bardziej elastycznymi i lśniącymi

Po zakończeniu kuracji, dla podtrzymania efektu, zaleca się stosować Serum co drugi dzień.

Czarny Eyeliner REHASH EYELASH  z bimatoprostem.

Cieniutką linią maluje idealne, szybkoschnące, nigdy nie wychodzące z mody linie na powiekach.  Modelując kształt oka, sprawnie uświetnia spojrzenie. Posiada właściwości pielęgnacyjne i wspomaga tempo wzrostu i jakość rzęs. Zamknięty w recepturze Eyelinera bimatoprost o udowodnionej sile wydłużania i zagęszczania rzęs, intensyfikuje i dopełnia nocne, intensywne działanie Serum do Rzęs REHASH EYELASH powodując fenomenalny wzrost i pogrubienie rzęs w krótkim czasie. Eyeliner aplikowany pędzelkiem wzdłuż nasady rzęs pięknie wykańcza make up oka, a bimatoprost energizuje cebulki rzęs stymulując ich szybszy wzrost.

 

Kompletne kolekcje klasycznych kosmetyków upiększających, wysokiej skuteczności dermo-kosmetyki, organiczne olejki, magnetyczne asortymenty Magnetic Play Zone do poziomych palet Puzzle i pionowych miseczek Hamster oraz prześliczna kolekcja organicznych, kolorowych kosmetyków dla dziewczynek 3+ z asortymentu TuTu – są dostępne w firmowym sklepie on-line www.sklep.vipera.com.pl oraz w Firmowych Stoiskach VIPERA.

Adresy Firmowych Stoisk VIPERA w Polsce:

BIAŁYSTOK, ATRIUM BIAŁA
GDYNIA, CENTRUM RIVIERA
KRAKÓW/MODLNICZKA, FUTURA PARK/FACTORY
LUBLIN, TARASY ZAMKOWE
RADOM, GALERIA SŁONECZNA
SOSNOWIEC, FASHION HOUSE OUTLET CENTRE
WARSZAWA, BLUE CITY
WARSZAWA, GALERIA KEN CENTER
WARSZAWA, WOLA PARK
WARSZAWA/PIASECZNO, FASHION HOUSE OUTLET CENTRE
WROCŁAW, ARKADY WROCŁAWSKIE
WROCŁAW, MAGNOLIA PARK

Dermo-kosmetyki, głównie do cery tłustej i trądzikowej, z linii COS-MEDICA, są dostępne także w sieci HEBE i w wybranych aptekach.

Artykuł przygotowany wspólnie z vipera.com.pl