Każda z Nas chce być szczupła i mieć jędrne ciało. Ja też! Dlatego nie tylko trenuję na siłowni ale używam też odpowiednich kosmetyków ujędrniających i wyszczuplających EVELINE COSMETICS.

Moim postanowieniem noworocznym było: ZACZNIJ CHODZIĆ NA SIŁOWNIE I TRENUJ! Zatem co sobie zaplanowałam, to uczyniłam. Staram się chodzić na siłownię trzy razy w tygodniu, przeważnie wieczorami, bo mam ją dosłownie- dwa przystanki od mojego miejsca zamieszkania. Mój trening trwa 1,5 godziny. Wykonuje ćwiczenia na różne partie ciała. Po treningu czuję się fantastycznie, a moje całe ciało- jeszcze lepiej. Po miesiącu ubyło mi już 4 cm w obwodzie talii…WOW!

Jednak aby ciało było jędrne i szczupłe, bez cellulitu same ćwiczenia niestety nie pomogą. Potrzebna jest zdrowa dieta i odpowiednie kosmetyki! Najważniejsza jest pielęgnacja. Po intensywnym treningu lubię usiąść w mojej wanie, polewać się wodą i myć moje całe ciało UJĘDRNIAJĄCYM BALSAMEM + PEELING POD PRYSZNIC EVELINE. Jest to wielofunkcyjny preparat łączący właściwości balsamu pod prysznic i pobudzającego peelingu. Jego skoncentrowana krio-aktywna formuła po regularnym stosowaniu spektakularnie modeluje problematyczne obszary ciała. Wykazuje silne działanie redukujące miejscowe obrzęki cellulitowe oraz poprawia napięcie i elastyczność skóry. Czyli jest idealny dla mnie ? Do tego ma ładny zapach i fajną konsystencje. Skóra jest lekko speelingowana i nawilżona. Cena 24,86 zł- też jest bardzo dobra!

A po takiej kąpieli czas na SUPERSKONCENTROWANE NOCNE SERUM ANTYCELLULITOWE. Taka wisienka na torcie ? Idealnie dla moich nóg, nad którymi ciągle tak intensywnie pracuje. Serum stymuluje szybsze spalanie podskórnej tkanki tłuszczowej i eliminuje obrzęk cellulitowy oraz uczucie ciężkich nóg. Dzięki zastosowaniu mechanizmu stopniowego uwalniania składników aktywnych przez całą noc, zapewnia spektakularny efekt ujędrnienia i wygładzenia powierzchni skóry. Do tego ta idealna wielkość i cena około 24,73 zł ? Używam i widzę, jak moja skóra zmienia się na lepsze. Eveline- POLECAM!