Żyjemy w czasach zabiegania i wiecznego pędu. Praca i brak czasu. Ci, którzy są samotni, a którzy spotykają interesującą osobę, zastanawiają się, czy to na długo. Jak poznać, że ona jest tą właściwą? Jak się przekonać, czy dokonałeś dobrego wyboru? Czy ona jest idealną dla Ciebie kobietą? Oto kilka podpowiedzi, które pomogą Ci ocenić, czy znalazłeś właściwą kobietę.

1.Chemia

Chociaż od tej zasady są wyjątki, to większość par twierdzi, że poczuli coś do siebie od razu! Nie można pokochać kogoś, kto Ciebie nie przyciąga. Dotyczy to nie tylko fizycznego wyglądu, ale także emocjonalnego i intelektualnego. W tych pierwszych chwilach poznania liczą się humor, charyzma, urok, zaufanie…

2.Podobne wzorce myślowe 

Mężczyźni w zaangażowanym, szczęśliwym związku czują się zaskoczeni, jak często ich myśli wydają się być zgodne z myślami partnerki. Dwie osoby przeznaczone sobie często uzupełniają zdania. Oczywiście normalnym jest, iż nie zawsze zgadzasz się z daną osobą, ale to dobry znak!

3. Rozkwit miłości i zaangażowania

W późniejszych etapach prawdziwie szczęśliwe pary wspominają o tym, jak ich uczucie do siebie rozkwitało w czasie. Wraz z jego upływem miłość do właściwej kobiety pokonuje wszystkie jej niedoskonałości.

4. Poczucie humoru

Jeśli w twoim związku nie ma poczucia humoru, to zazwyczaj nie jest to dobry znak.

5. Szacunek

Po znalezieniu właściwej kobiety, relacje się rozwijają, miłość kwitnie. Te uczucia będą tak zakorzenione w Tobie, że ostatnią rzeczą, którą kiedykolwiek będziesz chciał zrobić, to zranić swoją partnerkę.

6. Priorytety

Priorytety ulegają zmianie, kiedy napotkamy wybrankę swojego życia. Uwielbiane wcześniej życie singla, szybko idzie w zapomnienie.

7. Pragnienia, cele

Wiele relacji kończy się, ponieważ  chcesz czegoś innego niż druga osoba w tym związku. Najczęściej dotyczy to kwestii dzieci, domu, pracy.

 

Źródło: www.powerofpositivity.com/7-signs-youve-found-good-woman/