Blogerka Aga pomaga testuje płyn micelarny 3w1 marki Eveline.

 

Po całym dniu musimy koniecznie zmyć makijaż, czym wtedy najlepiej to zrobić?

Ja używam HIALURONOWEGO PŁYNU MICELARNEGO 3w1 firmy EVELINE który usuwa nawet wodoodporny makijaż oraz skutecznie oczyszcza i odświeża skórę. Ten płyn łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Jest idealny do oczyszczania skóry bardzo suchej, podrażnionej i wrażliwej. Płyn ma lekko różowy kolor.

2

Fajne jest w nim to ,że już po kilku ruchach zmywa dokładnie nawet mocny makijaż. Nie podrażnia oczu przy wielokrotnym pocieraniu wacikiem oka. Zatem co jest dla mnie ważne w jednym produkcie mam: demakijaż oczu i całej twarzy, oczyszczanie oraz nawilżanie. Często jestem już tak zmęczona, że chce jak najszybciej położyć się do łóżka więc to, że tak łatwo zmywam nim twarz jest dla mnie wręcz idealne ?

1

 

Można go teraz kupić w  Rossmanie w promocyjnej cenie za 13,49 zł. Pojemność 400 ml, czyli wystarczy na bardzo długo. Płyn micelarny 3w1 można używać rano i wieczorem.

Teraz trochę szczegółów technicznych ? SKŁAD I DZIAŁANIE:

• Kwas hialuronowy + kompleks AQUAXYL™ – Technologia Hydraconcept 3D

– Już od pierwszego zastosowania – spektakularny wzrost nawilżenia skóry, ochrona przed przesuszeniem 24h.

– Po 28 dniach* – zmniejszenie łuszczenia się o 25%, wygładzenie i ujędrnienie skóry o 30%, wypełnienie mikrozmarszczek i linii mimicznych. Zmniejszenie reaktywności skóry i aktywna ochrona przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

• Ekstrakt z owoców Cucumis Sativus – natychmiastowe działanie przeciwzapalne, kojące i odświeżające. Cera odzyskuje blask i zdrowy koloryt.

Ma więc wszystko, czego potrzebuje moja zmęczona całym dniem cera ?