Serum pod oczy PURE marki ORPHICA otrzymują:

 1. Karolina Jodko
 2. Angelika Niedźwiedzka

Serdecznie Paniom gratulujemy! 🙂

—————————————–

 

Wiosna już za oknami, a my z tej okazji mamy dla Was nowy konkurs!

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: “Jaki jest Twój sposób na piękne spojrzenie?” Swoją odpowiedź wyślij mailowo na adres: konkursy@allaboutlife.pl. W tytule maila prosimy o umieszczenie nazwy “spojrzenie”. Konkurs będzie trwał do dnia 21.04.2017.

Spośród najciekawszych zgłoszeń wyłonimy 2 Zwycięzców, dla których mamy fantastyczne serum pod oczy PURE marki ORPHICA.

Serum pod oczy PURE – kompleksowa pielęgnacja okolicy oka dla skóry w każdym wieku

Skóra pod oczami to jedno z najdelikatniejszych miejsc naszego ciała. Aby jak najdłużej mogła pozostać w świetnej kondycji, należy o nią odpowiednio zadbać. Jednym ze sposobów na jej pielęgnację jest stosowanie innowacyjnego serum pod oczy PURE, które przeznaczone jest dla skóry w każdym wieku.

Serum pod oczy PURE to kosmetyk, dzięki któremu każda kobieta będzie mogła profesjonalnie zatroszczyć się o swoje spojrzenie bez wychodzenia z domu. Serum kompleksowo dba o skórę pod oczami, intensywnie ją odżywia, wygładza, ujędrnia
i regeneruje. Poprawia jej koloryt, delikatnie ją rozświetlając. Likwiduje również cienie
i opuchnięcia pod oczami.

Sekret działania PURE tkwi w starannie dobranych składnikach. W recepturze serum znalazły się m.in.: kolagen, który pomaga utrzymać odpowiednie nawilżenie naskórka, olej abisyński odpowiedzialny za redukcję zmarszczek i poprawę kondycji skóry oraz wyciąg ze śluzu ślimaka, działający odżywczo i ujędrniająco.

PURE to serum, które łatwo się rozprowadza, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Jego aplikacja jest niezwykle prosta. Po dokładnym demakijażu, wystarczy nanieść kilka kropel serum na oczyszczoną skórę pod oczami, a następnie delikatnie wmasować okrężnymi ruchami. Aby uzyskać pożądane efekty, należy stosować PURE raz na dobę – przed snem.

Serum zostało poddane dokładnym badaniom, które potwierdziły jego skuteczność
i bezpieczeństwo. Badane kobiety były zadowolone nie tylko z działania produktu, ale doceniły również cechy takie jak: wydajność, konsystencja, łatwość rozprowadzania czy zapach. Wśród badanych pań nie zauważono jakichkolwiek skutków ubocznych, podrażnień czy uczuleń.

Jakość PURE została doceniona również przez specjalistów. Nagrodzili oni serum Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich, czyli jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych oraz prestiżowych nagród przyznawanych na polskim rynku.

Serum PURE, tak jak inne produkty marki ORPHICA, można nabyć za pośrednictwem strony internetowej www.orphica.pl oraz w wybranych salonach kosmetycznych. Adresy gabinetów znajdują się na powyższej stronie.

 

 

 

Regulamin konkursu

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorem Konkursu „Sposób na piękne spojrzenie” (zwanym dalej „Konkursem”), jest Allaboutlife.pl z siedzibą przy Pl. Bankowy 2 w Warszawie (zwana dalej „Organizatorem”).
 2. Fundatorem nagrody jest ORPHICA  Sp. z o.o., Staromiejska 8/12, 26-600 Radom (zwana dalej „Fundatorem”).
 3. Konkurs jest prowadzony na stronie www.allaboutlife.pl oraz udostępniany na profilu FB serwisu.
 • 2. WARUNKI UCZESTNICTWA
 1. W Konkursie mogą uczestniczyć wyłącznie osoby fizyczne, konsumenci w rozumieniu art. 221 kodeksu cywilnego, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, za wyjątkiem pracowników Organizatora.
 2. Warunkiem wzięcia udziału jest odpowiedź na pytanie: “Jaki jest Twój sposób na piękne spojrzenie?” oraz przesłanie odpowiedzi na adres mailowy Organizatora: konkursy@allaboutlife.pl.
 3. Konkurs trwa od dnia 04.04.2017 do dnia 21.04.2017.
 • 3. NAGRODA
 1. Nagrodami w Konkursie są 2 sztuki serum pod oczy PURE marki ORPHICA, (zwanych dalej „Nagrodami”).
 2. Laureatom nie przysługuje prawo wymiany Nagrody na gotówkę ani nagrodę innego rodzaju.
 3. Zwycięzca może zrzec się Nagrody, ale w zamian nie przysługuje mu ekwiwalent pieniężny ani jakakolwiek inna nagroda.
 • 4. ZASADY PRZYZNAWANIA NAGRÓD
 1. Każdy Uczestnik konkursu musi drogą mailową na adres konkursy@allaboutlife.pl odpowiedzieć na pytanie: Jaki jest Twój sposób na piękne spojrzenie?.
 2. Zwycięzcami konkursu zostaną osoby, których odpowiedzi będą najciekawsze i najbardziej spodobają się jury złożonego z osób wybranych przez Organizatora. Nagrody otrzyma 2 Uczestników konkursu.
 3. Lista Zwycięzców Konkursu zostanie podana na stronie www.allaboutlife.pl w przeciągu 7 dni od daty zakończenie konkursu.
 4. Organizator ma prawo podać dane Zwycięzcy tj. imię i nazwisko na liście Zwycięzców.
 5. Nagrody zostaną wydane Zwycięzcom na koszt Fundatora przesyłką pocztową lub kurierską dostarczoną w obrębie granic Polski.
 6. W celu przekazania Nagród, Zwycięzca w ciągu 7 dni od daty publikacji listy Zwycięzców powinien przesłać na mail: konkursy@allaboutlife.pl adres doręczenia nagrody wraz z numerem telefonu kontaktowego.
 7. W przypadku niedotrzymania w/w terminu, nagroda nie zostanie wysłana Zwycięzcy.
 8. Nagroda zostanie przesłana na adres wskazany przez Zwycięzcę w ciągu 14 dni od daty przesłania danych adresowych.
 9. Organizator ani Fundator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika, a w szczególności w przypadku niepodania bądź podania błędnych danych adresowych lub zmiany danych Uczestnika, o której nie został poinformowany. W takim przypadku nagroda przepada.

5. REKLAMACJE

 1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzania Konkursu, Uczestnicy winni zgłaszać na piśmie w czasie trwania Konkursu, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia wydania Nagród.
 2. Reklamacja zgłoszona po wyznaczonym terminie nie wywołuje skutków prawnych.
 3. Pisemna reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, dokładny adres Uczestnika oraz dokładny opis i uzasadnienie reklamacji. Reklamacja powinna być przesłana listem poleconym na adres Organizatora z dopiskiem „Konkurs …..”
 4. Reklamacje rozpatrywane będą pisemnie w terminie 30 dni.

6. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego i inne przepisy prawa.
 2. Spory odnoszące się i wynikające z Konkursu będą rozwiązywane przez sąd powszechny właściwy miejscowo dla siedziby Organizatora.
 3. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Konkursu w trakcie jego trwania. Informacja o zmianach będzie zamieszczona na stronie konkursowej w serwisie www.allaboutlife.pl.