Botox party w Polsce, czyli jak balujemy z medycyną estetyczną.

Jedna z naszych koleżanek za miesiąc będzie obchodziła okrągłe urodziny. Siedzimy w jednej z knajp pijemy wino i zastanawiamy się, jak one mają wyglądać? Co z prezentem, impreza w plenerze, czy na miejscu, w końcu robi się coraz cieplej. Co zrobić, żeby ta impreza różniła się od innej…. Nagle z pomocą przychodzi nam kobieta przy stoliku obok.. przedstawia się jako właścicielka renomowanej kliniki estetycznej w Warszawie i zaprasza na botox party….. I chociaż z pomysłu nie skorzystałyśmy to idei przyjrzałyśmy się bliżej…

Samych informacji udzieliła nam Pani Beata szefowa kliniki, ale my poszłyśmy krok dalej. Ostrzykiwanie twarzy botoksem nie jest już tematem tabu. Na spotkaniach kobiety często wymieniają się informacjami co zrobiły, skorygowały. Dawniej takie publicznie opowieści były nie realne, ale w obecnych czasach dla większości, nie stanowią problemu.
Botoks czyli toksyna botulinowa zwana jadem kiełbasianym pozwala w szybki sposób usunąć zmarszczki mimiczne, tzw. kurze łapki, zmarszczki na czole itd. Dzięki niemu skóra przestaje się marszczyć, a zmarszczki tym samym nie ulegają pogłębieniu. Uważamy, że medycyna estetyczna działa cuda, ale tylko wykonywana z rozsądkiem i umiarem.
I tak wracając do naszego tematu szukamy co oznacza botox party. Trafiamy na publikacje tygodników opinii, portali internetowych. Jeden z linków przenosi nas do portalu aukcyjnego, na którym wystawione są oferty takich wydarzeń. Czytamy tytuł BOTOX PARTY klinika w centrum Warszawy, dobra cena. Na czym polega cała zabawa? Wydarzenie startuje jeśli zostanie uzbierana określona liczba osób np. 5-7. Cena ostrzykiwania jednej okolicy jest niższa z uwagi na fakt, że jednorazowo uczestniczy wiele osób. Uwaga w cenie jest również catering!
Docieramy też do publikacji, w których opisywane są prywatne botox party w domach, do których na zakrapianych imprezach przyjeżdżają Panie Doktor do swoich pacjentek….
Pamiętajcie o umiarze w stosowaniu medycyny estetycznej.