Ciepłe, słoneczne lato to od zawsze wyczekiwany czas w ciągu roku. Aura sprzyja wówczas spotkaniom towarzyskim na świeżym powietrzu, popijając w międzyczasie ulubione drinki. Nie od dziś wiadomo, że świat oszalał na punkcie koktajli spritz i wszelkich aperitifów. Jednym z prężnie rozwijających się producentów jest z pewnością francuska marka premium -Pampelle Aperitif, która została wprowadzona na rynek polski w styczniu 2022 roku.

Dziś Pampelle Aperitif gościmy w 7 edycji Plebiscytu Influencer’s TOP 2022.

Pampelle Aperitif to nowość na rynku ekskluzywnych napojów alkoholowych. Aperitif wytwarzany jest z czerwonych grejpfrutów Ruby Star rosnących na terenach malowniczej Korsyki. Ich słodki smak połączony z wyraźną nutą goryczy przywodzi skojarzenia z beztroskim, letnim klimatem i ciepłą bryzą z morskich fal.

Pampelle jest napojem o niskiej zawartości cukru, a charakterystyczny posmak tego aperitifu idealnie wpasuje się w letnie popołudnia i wieczory. Jest całkowicie bezglutenowy i przyjazny dla wegan, gdyż do jego produkcji nie używa się żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego. 

Podczas produkcji owoce grejpfrutów są krojone na pół i macerowane do całkowitego wydobycia z nich smaku. Przetwarzane są również skórki, a całe owoce wyciskane, aby wydobyć każdą, nawet najmniejszą kroplę o charakterystycznym kolorze. Pampelle wyróżnia się również użyciem chininy z kory drzewa chinowego, bittersa z korzenia goryczki, a także produkowanej we Francji eau-de-vie ze sfermentowanych i destylowanych winogron.

Wielbiciele delikatnej klasyki rozsmakują się w wersji tego aperitifu z tonikiem. Jest to jedna z najprostszych wersji letniego koktajlu. Równe porcje Pampelle i toniku oraz plasterek grejpfruta na brzegu szklanki, pobudzą kubki smakowe i lekko orzeźwią w upalny dzień.

Pampelle Spritz to letni drink, który sprawdza się o każdej porze roku. Podobnie jak Pampelle Tonic, Pampelle Rose czy French Negroni, które przynoszą rozkosz dla podniebienia! Czas na nową erę szprycerów w Polsce.

Pampelle Aperitif to nowoczesna propozycja gwarantująca najsmaczniejsze letnie drinki. Co więcej, Pampelle nareszcie jest dostępny na polskim rynku!Może być serwowany samodzielnie lub podawany w postaci wyszukanych smakowo letnich drinków. Niezależnie jednak od pory roku, każda kropla przeniesie Was na wybrzeża słonecznej Korsyki, a aperitif ten można pić cały okrągły rok – Summertime, anytime! To właśnie magia francuskiego L’apéro i starannie dobranych grejpfrutów zamkniętych w nietuzinkowej butelce trunku.

Podmiotem odpowiedzialnym za wprowadzenie tego produktu na polski rynek jest Crimston Spirits (Crimston Sp. z o.o.). Firma Crimston jest wyłącznym dystrybutorem marki Pampelle na terenie Polski, oferując sprzedaż hurtową jak i detaliczną. Pampelle Aperitif dostępny jest także w wielu lokalach gastronomicznych na terenie Warszawy, a wkrótce także w pozostałych miastach na terenie całej Polski.

Summertime, anytime!

Artykuł powstał we współpracy z marką Pampelle Aperitif Polska.