Część 2  wywiadu z dr Beatą Pawlik- Stopińską, dermatologiem , specjalistką  w dziedzinie medycyny anti-aging, właścicielką Biostudio- kliniki w Podkowie Leśnej.

AAL:- Pani Doktor,  w poprzedniej części  naszej rozmowy mówiłyśmy o  tym, jak przygotować  ciało do lata.  Czy może pani naszym czytelniczkom polecić  również inne zabiegi, które przynoszą  efekty, najlepiej spektakularne, w walce z upływem czasu? Pacjenci gabinetów medycyny estetycznej mają coraz większy wybór  metod i zabiegów, na które mogą się zdecydować.  Pewnie trochę zaczynają się już gubić w tym, co może być dla nich skuteczne.

BS: – Tak, to prawda.  Okazuje się ze rozwój  technologii w  medycynie estetycznej  ostatnio bardzo przyspieszył. Na rynku i w ofertach gabinetów pojawia się dużo nowych preparatów i  sprzętu medycznego przeznaczonego  do walki z niedoskonałościami naszego ciała  i  upływem czasu.  My też oczywiście  śledzimy  najnowsze osiągnięcia w dziedzinie medycyny estetycznej i  wprowadzamy nowe, coraz bardziej  zaawansowane zabiegi, które według naszej oceny przyniosą  pacjentom, jak najwięcej korzyści i spełnią ich oczekiwania.  Ostatnio wprowadziliśmy zabiegi  z wykorzystaniem urządzenia  Accent Prime w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie na nieinwazyjne sposoby  modelowania sylwetki .

AAL :– Jakim problemom z naszym wyglądem zaradzi to urządzenie?

BS: – Wykorzystujemy je przede wszystkim do redukcji tkanki tłuszczowej i  modelowania różnych partii ciała: brzucha, pośladków, bioder, kolan, ud. Przynosi też świetne rezultaty w walce z drugim podbródkiem czy uporczywym cellulitem. Podczas jednego zabiegu wykorzystywane są dwa rodzaje fal: radiowe i ultradźwięki.  Naprzemienne działanie zimnych i ciepłych ultradźwięków powoduje rozpad komórek tłuszczowych, które wydalane są przez układ limfatyczny, natomiast fale radiowe odbudowują kolagen i elastynę, co z kolei powoduje zwiększenie napięcia, uelastycznienie  i poprawę gęstości skóry.

AAL:-   Czyli w zasadzie dwa w jednym?

BS: – Tak. W dodatku zabieg jest bezbolesny i nie wyłącza z normalnej aktywności.  Już sprawdziliśmy, że świetne rezultaty daje też łączenie zabiegów tradycyjnej liposukcji i możliwości zabiegowych Accent Prime. Pracujemy z Accent Prime zaledwie od dwóch miesięcy, ale mamy już sporą grupę zadowolonych pacjentek i pacjentów i z całą pewnością mogę powiedzieć, że to naprawdę technologia najnowszej generacji.

AAL :-  Pani Doktor, ludzkość od dawna czeka na wynalezienie cudownej substancji młodości. Jest na to szansa?

BS:  -(śmiech)  Myślę, że w laboratoriach trwa morderczy wyścig  w badaniach nad „eliksirem młodości” , więc nie wykluczam, że „cudowna” substancja  kiedyś  się pojawi …. Tymczasem w oczekiwaniu mogę polecić ultranowoczesny zabieg z użyciem preparatu  PROPHILO  zwanym właśnie  molekułą młodości, która po wstrzyknięciu pod skórę,  uwalnia  się do tkanek powoli i w sposób długotrwały. Działa trochę jak miliony sprężynek przywracając skórze utraconą przez lata sprężystość.

AAL:-  Czyli preparat działa jak  wypełniacze?

BS:–   Zabieg PROPHILO jest czymś innym niż  wolumetria twarzy. Przed wszystkim nie zmienia rysów twarzy i nie powiększa objętości tkanek  a jego działanie jest niemal natychmiastowe: skóra się wygładza, staje się sprężysta, a rysy twarzy wysmuklają się.

AAL:-  Czy dla pełnego efektu zabieg musi być powtarzany?

BS:-  Jeden zabieg przynosi już bardzo widoczną poprawę wyglądu. Dla maksymalnego efektu należy go powtórzyć po 30 dniach. A rezultat utrzymuje się 1,5 roku.

www.biostudio.com.pl