Rent’n’Rule to pierwsza w Polsce, wypożyczalnia kreacji polskich projektantów. Platforma stale się rozwija i sukcesywnie poszerza swoją ofertę. Od teraz, w asortymencie wypożyczalni obecna jest również marka BLESSUS.

Autorem wyjątkowych projektów marki jest Michael Hekmat. Absolwent mediolańskiego Istituo Maragoni i podwójny laureat włoskiej edycji Vogue Talents. Projektant, który pomimo swojego młodego wieku, może poszczycić się pracą m.in. dla Vivienne Westwood, Proenza Schouler czy Giambattista Valli. Szukając nowych rozwiązań technicznych, pozostaje jednocześnie wierny włoskiej filozofii krawiectwa miarowego. Projektuje dla kobiet nowoczesnych i wymagających. Spełnia oczekiwania klientek ceniących przede wszystkim precyzyjne krawiectwo, najwyższą jakość tkaniny oraz innowacyjność faktury i sposobu wykończenia.

Kreacje marki BESSUS wypożyczyć można odwiedzając stronę internetową www.rentnrule.com lub warszawskie atelier Rent’n’Rule, które mieści się przy ulicy Brackiej 25, w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich.

***

Rent’n’Rule to wyjątkowa, pierwsza w kraju wypożyczalnia sukienek i akcesoriów polskich projektantów. Skierowana do kochających modę i stylowych kobiet, które chcą wyglądać zjawiskowo, ale z powodu braku czasu potrzebują pomocy w doborze kreacji lub nie chcą wydawać fortuny na kolejną modną sukienkę. By wypożyczyć sukienkę, wystarczy skorzystać ze specjalnej wyszukiwarki, zarezerwować produkt, opłacić usługę, a kurier Rent’n’Rule dostarczy gotową sukienkę, aby każda klientka mogła błyszczeć podczas zarówno tych większych, jak i mniejszych wydarzeń. Wypożyczalnia współpracuje ze stylistami, którzy dbają o to, by wybrana kreacja oprócz dopasowania do okazji – podkreślała atuty kobiecej sylwetki i eliminowała jej słabsze strony.

Aby dowiedzieć się więcej odwiedź www.rentnrule.com