targi
Targi LOVE MY LIFE organizowane przez portal www.allaboutlife.pl organizuje dla kobiet wyjątkowy dzień przyjemności – targi #Lovemylife połączone z warsztatami oraz wykładami. Wszystkie atrakcje dostępne na miejscu będą dla uczestniczek bezpłatne.

#warsztaty #networking #nostress #wykłady #gwiazdy #moda #uroda #zakupy #zabiegi #konkursy.

Wyjątkowym Patronem wydarzenia oraz jego szczególną gwiazdą i panelistą jest Konrad Gaca. Ekspert ds. leczenia otyłości, motywator, specjalista żywieniowy PROPTA. Jego profil na facebooku polubiło już ponad 260 tysięcy osób! Dla wszystkich fanek p. Konrada to niezwykła okazja porozmawiania ze swoim mentorem.

Chcemy ,aby ten dzień był pełen tylko pozytywnych emocji – mówią organizatorki. Każda z nas chce cieszyć się swoim życiem bez potrzeby radykalnych zmian. Potrzebuje zrobić sobie od czasu do czasu dzień tylko dla siebie, dzień pełny samych przyjemności!

U nas wypijecie pyszny sok, zjecie zdrową przekąskę, zrobicie atrakcyjne zakupy, skorzystacie z zabiegów kosmetycznych. Nasi wystawcy naprawdę zaskoczą Was swoimi pomysłami!

Targi LOVE MY LIFE

LOVE MY LIFE to targi skierowane do wszystkich kobiet:

  • mających marzenia, chcących czerpać z życia garściami
  • akceptujących i kochających siebie
  • odważnych, ciekawych świata, żądnych wiedzy, śledzących trendy
  • dla kobiet wolnych, świadomych
  • dla kobiet samych definiujących kobiecość
  • mających potrzeby zmiany i rozwoju
Swoją obecnością zaszczycą nas:

Konrad Gaca – znany ekspert ds. leczenia otyłości i autor bestsellerowych książek, który odchudził już tysiące Polaków o godz. 12:45 poprowadzi wykład motywacyjny pod hasłem „Motywacja kluczem do sukcesu”. Podczas spotkania opowie o tym, jak osiągnąć sukces i zaplanować drogę do osiągnięcia każdego celu. Jak sam mówi: „Nie ma słabych ludzi, jest tylko źle zaplanowane działanie”. Konrad Gaca zaprezentuje spektakularne przemiany ludzi, którzy zastosowali jego metodę i schudli od 15 do 170 (!) kg, ale przede wszystkim uwierzyli w siebie i całkowicie zmienili swoje życie. Wykłady Konrada Gacy organizowane w całej Polsce gromadzą setki słuchaczy i cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

28 maja przez cały dzień na Mysiej będzie również dostępne stoisko GACA SYSTEM, na którym będzie można nabyć książki Konrada Gacy i informacje o stworzonej przez niego innowacyjnej metodzie odchudzania.

——–

Kamila Szczawińska- psycholog i psychodietetyk, topmodelka od 15 lat, mama Kalinki i Julka. Miłośniczka zdrowego odżywiania się i sportowego stylu życia. W dzieleniu się jedzeniem widzi siłę i motywację do dalszych działań i poszukiwania tego, co najlepsze i najzdrowsze. Autorka książki „Kuchnia dla całej rodziny”. Nieustannie pracująca nad sobą i swoimi słabościami pomimo, iż pracowała dla najlepszych domów mody na świecie.
Wykład: „Piękna twarz, włosy i ciało”. Partnerzy wykładu Miraflores/Hairdreams oraz Elfa Pharm Polska.

Elwira Maj, trener – „ Hairdreams – przedstawienie marki.”  Partner Miraflores/Hairdreams.

——–

Anna Gołębicka– zajmuje się marketingiem i komunikacją. Kierowała marketingiem m.im. kanałów grupy Canal+, CenterNet (operator infrastrukturalny), Paged. Autorka wielu strategii komunikacji dla takich marek jak Gatta, Agata Meble, Ochnik, Koncern Naftowy Lotos, Gerber, Paese czy Polskie Radio, a także publikacji i wykładów na temat marketingu. Autorka Książki „Nie pokazuj szefowi. Jak przetrwać w korporacji i nie zwariować”. Współpracuje jako ekspert z Centrum Adama Smitha. Doradza zarządom firm.
Wykład: „Jak nie oszaleć w robocie i być dobrą marką.” O tym, jak zrozumieć, że w każdej organizacji są podobne schematy, podobne role ale inni aktorzy a my jesteśmy po prostu częścią tego przedstawienia i tylko od nas zależy czy będziemy zadowoleni ze swojej roli. Jak nie wkręcać się w korporacyjne afery, jak rozpoznawać fałszywych przyjaciół i jak być dobrą marką i po prostu dobrym sobą. Oraz na koniec, że kobiecość i słabości mogą być siłą.
——–
Dorota Wicik– Coach (ACC/ICF), trener, konsultant, Certyfikowany trener FRIS – Style myślenia, członek International Coach Federation w USA, ponad 15 lat w biznesie. Z pasji i wiary w potencjał ludzi założyła reVision Coaching & Consulting, by promować przedsiębiorczość wśród kobiet i mężczyzn oraz wspierać polskich przedsiębiorców w budowaniu ich efektywnych biznesów w oparciu o sprawdzone, światowe rozwiązania coachingowe. W coachingu biznesowym koncentruje się na wsparciu klienta w “skonfigurowaniu jego wewnętrznej nawigacji”, by skuteczniej osiągał swoje cele biznesowe. W life coachingu skupia się na prywatnych wyzwaniach klienta, takich jak życie w zgodzie ze sobą – skorzystanie z pełni własnego potencjału, odnalezienie sensu i motywacji do życia, budowanie głębokich więzi z bliskimi, zarządzanie sobą w emocjach. Od 2015 roku prowadzi cykliczne, autorskie szkolenia ” Coachingowe Inspiracje dla Biznesu”. Mama dwóch synów, żona, pasjonatka fizyki kwantowej i jej zastosowania w rozwoju osobistym.
Wykład: “Jakie jest Twoje DNA w życiu i biznesie? Odkryj je dzięki FRIS® – Style Myślenia i Style Działania.”
——–

Anna Użyńska – mówią o niej makijażystka Gwiazd. Freelancerka, z wykształcenia kosmetolog. Makijażem zajmuje się od wielu lat, na początku był pasją od młodzieńczych lat a z biegiem czasu przerodził się na sposób życia. Na co dzień pracuje z klientami indywidualnymi, przy programach tv (Celebrity Splash, Aplauz Aplauz, Surprise Surprise, Kabaret na Żywo, The Brain, The Voice of Poland, Taniec z Gwiazdami i wiele innych), sesjach zdjęciowych, kampaniach reklamowych, pokazach mody, festiwalach (Top Trendy, Polsat SuperHitFestiwal, …). Prowadzi szkolenia i warsztaty z makijażu. Współpracuje m.in z Joanną Jabłczyńską, Agnieszką Kaczorowską, Anitą Sokołowską, Pauliną Kurzajewską, Korą i z wieloma innymi nazwiskami polskiego Showbiznesu.

Wykład i warsztaty „Makijaż idealny czyli rozświetlenie w nowoczesnym wydaniu”. Partner wykładu Vipera Cosmetics.

——–
mgr inż. Kamila Szczepaniak – dietetyk kliniczny, specjalista ds. żywienia. Absolwentka wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji, kierunku Dietetyka SGGW w Warszawie i studiów podyplomowych „Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne” w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie. Członkini Polskiego Towarzystwa Dietetycznego. Specjalizuje się w zdrowym i skutecznym odchudzaniu, gwarantującym trwały efekt, jak również dietoprofilaktyce i dietoterapii chorób cywilizacyjnych. Współprowadząca program “Na Zdrowie” w TVP 1. Jest autorką artykułów popularnonaukowych, wykładów i warsztatów edukacyjnych propagujących zdrowe odżywianie. Pracuje jako dietetyk kliniczny w pierwszej ogólnopolskiej sieci klinik dietetycznych Twoja Klinika.

Wykład: „Dieta pełna smaku i zdrowia”. Partner wykładu Smak i Zdrowie.

——–

Ilona i Ola “Mamy Ruszamy” (www.mamyruszamy.pl)
Panel:
1. Mamy ruszamy- projekt dla aktywnych mam,
2. Kalorie to nie wszystko,
3. Jak pogodzić trening z życiem zawodowym, rodzinnym i innymi obowiązkami.

Imprezę poprowadzi Agnieszka Kałuża.

Agnieszka Kałuża, z wykształcenia jest pedagogiem. Ukończyła też Podyplomowe Studia Menedżerskie dla twórców, artystów i animatorów kultury na UW oraz z wyróżnieniem Kurs Projektowania i Wystroju Wnętrz. Urządzanie wnętrz zawsze było jej wielką pasją, podobnie jak śpiewanie.  Prowadzi bloga www.agapomaga.com . Od poniedziałku do piątku o godz.11:40 można ją usłyszeć w Radio Kolor 103 FM, gdzie jako Aga Pomaga podpowiada, jak urządzić pięknie mieszkanie, jak je kreatywnie zagospodarować, wykorzystując przy tym dobrze i ekonomicznie środki, które mamy na ten cel przeznaczone lub jak usunąć plamę po winie, czy jak tanio wyjechać na wakacje. Mówi też, jak dbać o siebie i o swoje samopoczucie. Bywa też w Pytaniu na Śniadanie, TVP2, gdzie również udziela wskazówek i ciekawych porad.
Każda z nas chce cieszyć się swoim życiem bez potrzeby radykalnych zmian. Potrzebuje zrobić sobie od czasu do czasu dzień tylko dla siebie, dzień pełny samych przyjemności!
Dołącz zatem do nas!
Targi #LOVEMYLIFE Kocham swoje życie!
Data: 28 maja w godzinach 12:00 – 19:00
Miejsce: MYSIA 3, ul. Mysia 3, 00-496 Warszawa
Wstęp bezpłatny!