Mamy przyjemność zaprezentować najnowsze zdjęcia zza kulis sesji z Robertem Lewandowskim. Zdjęcia są zapowiedzią kolekcji zaprojektowanej wspólnie z Robertem, która już we wrześniu pojawi się w salonach marki Vistula.

Połączenie doświadczenia krawców Vistuli z oczekiwaniami i pomysłami Roberta, zaowocowało powstaniem limitowanej kolekcji odzieży, która już jesienią trafi do salonów marki. Na premierę kolekcji, prosto z planu sesji zdjęciowej, zaprasza sam Robert Lewandowski.

Robert Lewandowski Collection to linia zaprojektowana wspólnie z jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. W kolekcji na nadchodzącą jesień i zimę Klienci marki znajdą między innymi modele bawełnianych koszul w kratkę, skórzaną kurtkę, kaszmirowy płaszcz, jeansowe spodnie i szereg casualowych propozycji, które doskonale oddają styl piłkarza. Kolekcję uzupełniają eleganckie garnitury i zestawy formalnej odzieży, które nadają się na oficjalne okazje lub ważne biznesowe spotkania. Według Roberta Lewandowskiego kolekcja jest przede wszystkim komfortowa i pozwala czuć się swobodnie przez cały dzień.

– Robert wniósł bardzo dużo swoich pomysłów do kolekcji. Mocno angażował się w wybór krojów, kolorów i wzorów, dawał mnóstwo wskazówek i uwag – mówi o tworzeniu kolekcji z Robertem Wojtek Bednarz, projektant marki Vistula.

Przed obiektywem fotografa Mateusza Stankiewicza w rolę modela ponownie wcielił się Robert Lewandowski. Zdjęcia, które powstawały na ulicach Monachium, zapowiadają pełną energii, pasji i dynamiki kampanię Vistuli, której premiera nastąpi już jesienią.

Mieliśmy już okazję pracować z Robertem w Monachium, jednak poprzednia sesja odbywała się w studio. Tym razem robiliśmy zdjęcia na uliach miasta, a to pokazało jak dużym zainteresowaniem i uwielbieniem cieszy się Robert Lewandowski również w Niemczech. Tym bardziej jesteśmy dumni z takiego ambasadora – mówi Patrycja Hatalska, dyrektor marketingu marki. – Robert swój sportowy profesjonalizm przeniósł na plan sesji, dzięki czemu udało się uzyskać ładne kadry doskonale eksponujące kolekcję Roberta. Podczas pracy przed fotografem był skupiony i zaangażowany – dodaje Patrycja Hatalska.

Autorem zdjęć backstagowych jest Łukasz Wajszczyk.

Zdjęcia: Mateusz Stankiewicz/ Af Photo 

Backstage: Łukasz Wajszczyk 

Stylizacja: Milena Brózda- Nikiel

Make-up i włosy: Gabriela Speckbacher / les ARTISTS by Josef Stockinger

Produkcja: Move Picture