Nail & Beauty BAR to wyjątkowe miejsce położone w samym sercu Warszawy, przy jednej z najpiękniejszych ulic w stolicy – Pięknej 7/9. Ma rzeszę swoich wiernych klientek, które z przyjemnością przebywają w tej wysmakowanej estetycznie przestrzeni. Chętnie zaglądają tu m.in. Maja Sablewska i Lara Gessler.

Oddając się w ręce kosmetycznych specjalistów można liczyć nie tylko na perfekcyjnie wykonany manicure i pedicure, jak sugeruje pierwsza część nazwy, lecz również na szereg zabiegów mających spowodować, że brwi i rzęsy będą doskonałe w swoim kształcie i objętości a ciało idealnie gładkie.
Ściany pokryte lustrami w zdobionych ramach, połączenie ultra nowoczesnych i klasycznych, buduarowych mebli oraz unikatowa mozaika pod stopami. Odwiedzając tę przestrzeń nie można oprzeć się wrażeniu przebywania w szkatułce z drogocenną biżuterią lub w magicznej krainie piękna, po drugiej stronie lustra…

Jak twierdzą właścicielki Nail & Beauty BAR – Ewa i Monika Rejmer:

U nas każdy jest wyjątkowy. Komfort i dobre samopoczucie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Chcemy by mogli celebrować każdą chwilę podczas zabiegów, stąd pomysł na nietuzinkowe wnętrze, które w połączeniu z cudowną jaśminową herbatą, masażem podczas pedicuru i profesjonalną obsługą stanowi zestaw idealny.

Salony Nail & Beauty BAR znajdują się w trzech warszawskich lokalizacjach:

  • ul. Piękna 7/9
  • ul. Mokotowska 26
  • ul. Elektoralna 24