Piękny i jędrny biust to marzenie każdej kobiety. Niestety rzadko jest idealny, dlatego różnymi sposobami próbujemy poprawić jego wygląd. Co można zrobić, by biust był większy? Przedstawiamy kilka tipów, które pomogą nam uzyskać zniewalający efekt. 

Stosuj regularnie zioła. Ich stosowanie może powiększyć piersi w obwodzie o parę centymetrów. Kozieradka wspomaga pracę układu hormonalnego i rozwój gruczołów sutkowych. Zawiera fito estrogeny o działaniu podobnym do naturalnych hormonów żeńskich – estrogenów mających wpływ na wygląd biustu. Kozieradka nie jest wskazana w ciąży. Do miski wlej szklankę wody. Dodaj łyżkę kozieradki, łyżkę kminku, łyżkę lukrecji, łyżkę kopru włoskiego i łyżkę anyżu. Wymieszaj i przelej  do garnka. Zagotuj i poczekać aż ostygnie. Wywar przecedź przez sitko. Pij dwa razy dziennie i czekaj na efekty.

Innym sposobem na większy biust  jest użycie maski ze świeżego soku z cebuli, soku z cytryny i kurkumy. Mieszankę wmasuj w piersi, nałożyć stanik i spędzić w nim cały dzień i całą noc. Zabieg systematycznie powtarzaj.

Masaż piersi to kolejny sposób na piękny biust. Poprawia metabolizm i umożliwia przyspieszenie transportu tlenu do tkanek. Wpływa pozytywnie na detoksykację określonych partii ciała. Efekt można osiągnąć na skutek rozgrzania i przyspieszania krążenia krwi w masowanym obszarze ciała.