Warsztaty z Gwiazdą – za nami kolejne, czwarte już inspirujące kulinarnie i lifestylowo spotkanie gwiazd, dziennikarek i blogerek organizowane przez portal Allaboutlife. Wszystko odbyło się w pięknych wnętrzach Electrolux Taste Center. Jak zwykle nie obyło się bez niespodzianek –  testowałyśmy nowe, wyjątkowe kosmetyki Biotaniqe oraz elektrycznego Nissana LEAF 🙂 Nasze gwiazdy: modelka Kamila Szczawińska oraz Karina Zuchora i Sylwia Chrzanowska – uczestniczki Masterchef a na co dzień wspaniałe szefowe kuchni – przygotowały przepisy które wszystkich zwaliły z nóg.

Warsztaty z gwiazdą – zobaczcie jak było:

suchy lód

woda z płatkami kwiatów

Nasi goście mówią, że to najlepsze warsztaty kulinarne na jakich byli 🙂

Dziękujemy za obecność wszystkim świetnym blogerkom i dziennikarkom, m.in Magda Antosiewicz thirtyfashion.com, Ania Nowak cooka.pl, Małgosia Dawid- MrózLifeManagerka, Joanna Biernacka ashplumplumNeonowa strzałaMamy RuszamyPracownia Porannych Przyjemności, karmelowy.pl, Joanna Szczepaniak, Kinga Gutowska Dziecijedza.com, Przyjaciólka, Poradnik Domowy, Pani Domu.

Zobaczcie relację zdjęciową:

warsztaty z gwiazdą: Karina Zuchora, Neonowa Strzała, Patrycja Bilewska, Kamila Szczawińska, Elvira Morańska, Semco, Dorota Pajączkowska

 

warsztaty z gwiazdą

 

warsztaty z gwiazdą

Kamila Szczawińska

Kamila Szczawińska, Anna Nowak cooka.pl, Magdalena Antosiewicz thirtyfashion

Magdalena Antosiewicz, Neonowa Strzała

Blogerki

Anna Nowak

Karina Zuchora, Neonowa Strzała, Sylwia Chrzanowska-Olbryś, Kamila Szczawińska

Blogerki

Dziennikarki, blogerki

Co gotowałyśmy?

Karina Zuchora – szefowa kuchni Electrolux Taste Center i Sylwia Chrzanowska, szefowa kuchni Smak i zdrowie – to prawdziwe mistrzynie. Przygotowały lekkie ale zaskakujące smakiem przepisy na lato. Były lody z z sera Lazur i truskawek,  zielony koktajl antyoksydacyjny, lemoniada z truskawki i arbuza, sorbet truskawkowy, herbata mrożona na bazie herbaty Tetley, beza, sałatka z rukolą, lazurem, truskawkami i szparagami, vinegret do sałatki na na bazie olejów Semco i serów dojrzewających Serowar, panierka z naturalnych czipsów Crispy  – i jeszcze kilka niespodzianek. Wszystkie przepisy wkrótce na naszej stronie ! Szczególne podziękowania za najpyszniejsze i ekologicze truskawki dla firmy Brodowski owoce, które specjalnie dla nas zostały zerwane z pola o 5 na ranem. Ucałowania dla Baziółka – to wy robicie smak potraw 🙂 Jak zwykle można polegać na najwyższej jakości nożach i akcesoriach do gotowania Fiskars.

Naprawdę warto kupować dobre produkty !

Sylwia Chrzanowska-Olbyrś, Małgorzata Antosiewicz Thirtyfashion, Karina Zuchora

Karina Zuchora

 

Kamila Szczawińska

 

A co nowego w urodzie? Kamila Szczawińska, która na swoim blogu testuje kosmetyki, tym razem zaprezentowała nam nowość – markę Biotaniqe – profesjonalną markę na rynku polskim, która jest oparta na bazie czystej, świeżej wody ProaQua z technologią probiotyczną. Obecność wody probiotycznej to innowacja w kosmetykach, a zawarty w niej probiotyk hamuje rozwój mikroorganizmów bytującycyh na skórze, przez co skóra jest bardziej odporna na podrażnienia, szybciej się regeneruje, staje się silniejsza i piękniejsza. W formulacjach znajdują się aktywne surowce pochodzące z wyciągów z kwiatów, naturalne ścierniwa, aktywne enzymy roślinne oraz egzotyczne oleje, które zostały specjalnie wyselekcjonowane, aby wzmocnić i spotęgować pielęgnacyjne działanie preparatów Biotaniqe . My jesteśmy tymi kosmetykami zachwycone !

Kamila Szczawińska dla marki Biotaniqe

 

Biotaniqe

Biotaniqe

Kamila Szczawińska dla Biotaniqe

Kamlia Szczawińska dla Biotaniqe

Elektryczny Nissan LEAF bardzo się podobał 🙂 Kamila Szczawińska jako osoba propagująca zdrowy, naturalny sposób życia jest ambasadorką tego modelu.

Małgorzata Antosiewicz, Kamila Szczawińska

Sylwia Chrzanowska-Olbryś, Małgorzata Antosiewicz, Karina Zuchora, Kamila Szczawińska

Kamila Szczawińska Ambasadorka marki Nissan LEAF