Przedstawiamy Wam kolejne naszym zdaniem najciekawsze kosmetyki, które warto używać w czasie lata – tym razem hity z Rossmann.

Hada Labo Tokyo Lotion No.1 – Super Hydrator intensywny nawilżacz skóry, cena: 45,99 zł /150 ml

Super nawilżacz do stosowania o każdej porze dnia, kiedy tylko poczujesz, że Twoja twarz potrzebuje nawilżenia.

 

 

Isana – „podróżnicze” żele pod prysznic. Odkryj zapachy egzotycznych, dalekich miejsc. Wybierzesz się na Tahiti czy na Kubę? Poznaj żel o zapachu pitaji i świeżej limonki oraz drugi – o zapachu kokosa i egzotycznego liczi. Cena: 4,99zł / 300 ml – EDYCJA LIMITOWANA!

 

 

 

Facelle rozgrzewające plastry menstruacyjne.
Rozgrzewanie to prosty i skuteczny sposób łagodzenia bólu. Ciepło powoduje rozkurczanie mięśni gładkich brzucha, relaksuje i przynosi ulgę. Plastry przynoszą ukojenie już po 30 minutach od momentu ich przyklejenia, a działają nawet do 8 godzin. Są nie tylko łatwe w użyciu, ale również dyskretne, skuteczne i bezpieczne dla skóry. Cena: 8,99zł / 2 szt.

 

Isana sztyft do depilacji twarzy i okolic bikini do skóry wrażliwej.
Sztyft do depilacji z aloesem idealnie nadaje się do delikatnego, nieskomplikowanego i dokładnego usuwania uciążliwych włosków rosnących w okolicach szczególnie wrażliwych – pod pachami, na twarzy czy bikini. Przeznaczony jest do natychmiastowego stosowania i nie musi zostać ogrzany. Specjalnie opracowany sztyft umożliwia depilację niewielkich obszarów skóry. Sztyft zawiera również paski fizeliny do wielokrotnego użytku.Sposób użycia: Zawartość sztyftu nanieść w kierunku porostu włosów bezpośrednio na depilowane miejsce. Nałożyć pasek fizeliny na skórę, i przez 5 sekund wygładzać dłonią w kierunku porostu włosów. Następnie naciągnąć skórę jedną ręką, a drugą szybkim ruchem odciągnąć fizelinę w kierunku przeciwnym do porostu włosów.  Cena 16,99 zł / 4 ml