Mąka ryżowa i jaglana – te produkty powinny znaleźć się w kuchni każdego wielbiciela zdrowego odżywania.

Rodzimy producent olejów tłoczonych na zimno, firma SemCo z Szamotuł, wprowadza do swojej oferty nowe produkty bezglutenowe. Mąki ryżowa i jaglana to propozycja dla wszystkich, którzy szukają najwyższej jakości, zdrowych składników do swojej codziennej diety.

Mąka ryżowa jest idealnym zamiennikiem mąk uniwersalnych. W kuchni doskonale sprawdza się podczas przygotowywania m.in. słodkich wypieków, chleba, naleśników, czy do zagęszczania zup oraz sosów. Mąka ryżowa nie powoduje uczuleń, dlatego polecana jest w diecie bezglutenowej oraz w diecie osób ze skłonnościami do alergii pokarmowych.

Mąka jaglana dostarcza mnóstwo składników odżywczych, ma słodki orzechowy smak i jest uważana za jedną z bardziej lekkostrawnych i niealergicznych dostępnych mąk ze względu na użyte ziarna.

Mąka ryżowa SemCo 500g

Mąka jaglana SemCo 500g

Nowe mąki dostępne są w sieci hipermarketów Auchan, w firmowym sklepie stacjonarnym oraz internetowym www.semco.pl

SemCo to polska firma z rodzinną tradycja, która swoimi korzeniami sięga do roku 1990. Główną ofertę stanowią oleje tłoczone na zimno m.in. lniany, rydzowy, dyniowy, rzepakowy, ostropestowy, konopny, wiesiołkowy czy z czarnuszki. Produkty SemCo tworzone są wg. tradycyjnych metod z najwyższej jakości surowców, dlatego wiele z nich zostało oznaczonych znakami jakości, nagrodami i certyfikatami.