Nie tak dawno media często cytowały bezpośrednią wypowiedź Moniki Goździalskiej o tym, że ma parcie na szkło. Wypowiedź to szczera i dość zaskakująca, bowiem rodzimi celebryci zwykle głośno wypierają się tego faktu.

Poza szczerością piękna prowadząca „ Kulinarny zawrót głowy” w Dzień Dobry Polsko ma jeszcze kilka atutów: znakomicie gotuje i jest pracowita.

 Kariera medialna Moniki Goździalskiej jest dość długa i bogata w doświadczenia, ze słynną sesją dla CKM, które media wytykają jej przy każdej możliwej okazji. Jednak śledząc wywiady z nią można znaleźć bezpośrednie przełożenie na „gotowanie” i być może z tego powodu sama zainteresowana mówi o sobie „ jestem kucharą z parciem na szkło”. I dobrze, bo projekt „ Kulinarny zawrót głowy” był jednym z najbardziej oglądanych programów w paśmie porannym telewizji, a w ślad za tym lada moment na rynku wydawniczym pojawi się książka z przepisami prostych potraw, które prowadząca przygotowywała na antenie.

 

Na miejsce ostatnich prac na książką Monika wybrała Tajlandię, gdzie oprócz smakowania tamtejszej kuchni, szlifowała przepisy, których jest autorką, a które znajdą się w książce jej autorstwa. Zaraz po powrocie z egzotycznego  kraju zaplanowana jest kulinarna sesja zdjęciowa do projektu, którego wydanie i medialna promocja będzie miała miejsce w drugiej połowie października 2017.