Furtką do pięknej, subtelnej opalenizny może być seria nowych, ekskluzywnych kosmetyków marki James Read Tan, które zapewniają nie tylko złoty koloryt cery, ale też odżywienie skóry, dzięki zawartości takich składników, jak aloes, kwas hialuronowy, olejek jojoba czy też olejek kokosowy. Twórca marki to światowy ekspert w zakresie sztucznej opalenizny. Zaufały mu między innymi Lady Gaga, Lara Stone, Ryan Reynolds czy Ellie Goulding.

Prosto z czerwonego dywanu

Obsypana nagrodami kolekcja kosmetyków Jamesa Reada jest sprzedawana na całym świecie – od Piątej Alei w Nowym Jorku po Bond Street w Londynie.

W domu lub w salonie

Samoopalacze James Read Tan i preparaty pozwalające przedłużyć naturalną bądź sztuczną opaleniznę wyróżnia łatwość aplikacji, właściwości nawilżające skórę i brak zacieków, z którymi dotychczas kojarzyło nam się hasło samoopalacze.
Marka dzieli się na linię detaliczną i profesjonalną. Jeżeli zależy nam na błyskawicznym efekcie pod okiem profesjonalisty, możemy wybrać się do kabiny brązującej, która znajduje się w MO’s Academy w Warszawie. Po kilkunastu minutach nasza skóra nabiera pięknego, złotego odcienia.

Samoopalacze Jamesa Reada, inspirowane zdrowo wyglądającym miodowym odcieniem opalenizny z lat 70., świetnie współgrają z karnacją i pozwalają nadać skórze niezwykle naturalny blask. Piękny kolor możemy uzyskać samodzielnie, w domowym zaciszu, sięgając po cały szereg preparatów osadzonych w 3 kategoriach (Samoopalacze, Stopniowanie koloru i Wzmocnienie opalenizny). Możemy też skorzystać z pomocy profesjonalistów MO’s Academy, gdzie w ciągu niecałych 30 minut w specjalnej kabinie uzyskamy efekt porównywalny z 10-dniową ekspozycją na słońce.

Zabieg dedykowany jest wszystkim typom karnacji i cery. Możemy również wybrać stopień opalenizny – od delikatnej, przypominającej muśnięcie promieniami słońca, przez umiarkowaną, po intensywną, prosto z rajskich Malediwów.

Na jak długo?

Opalenizna utrzymuje się około 7 dni, ale przy odpowiedniej pielęgnacji skóry, sięgając po kolekcję produktów Jamesa Reada Superfood, możemy wydłużyć złotą karnację
o kolejne 3 dni.

#CelebracjaZłota

Zgodnie z mottem marki złota opalenizna powinna nas cieszyć i dodawać blasku. Mamy wyglądać zdrowo, naturalnie i promiennie.

Pielęgnacja doskonała

Kosmetyki Jamesa obfitują w znakomite składniki pielęgnujące – od aloesu, po przeciwdziałające starzeniu się skóry czerwone algi. Ten naturalny skład sprawia, że powstaje kosmetyczna hybryda: złocisty samoopalacz i produkt pielęgnujący skórę.

Gdzie kupić?

Na razie kosmetyki obejrzymy i zakupimy w warszawskim showroomie marki (Mokotowska 63, lok. U4). W wersji profesjonalnej (kabinowej) opalić się możemy natomiast w warszawskim salonie MO’s Academy (al. Jana Pawła II 66).