Lato w stylu Gwiazd – wygraj wspaniałe nagrody i przeczytaj inspiracje blogerek i gwiazd. Uważnie śledźcie wpisy w Allaboutlife w ramach akcji Lato w stylu Gwiazd – przygotowałyśmy dla Was mnóstwo ciekawych newsów

Katarzyna Błażejewska-Stuhr to dietetyczka, autorka uwielbianej przez czytelniczki serii “Jak zamieszać w swoim życiu, czyli koktajle dla zdrowia i urody”, młoda Mama, żona i od niedawna blogerka. Jest zabiegana jak każda z nas. W jej wpisie dla naszej akcji “Lato w stylu Gwiazd” znajdziecie inspirujący przepis na ekspresowy obiad.

Katarzyna Błażejewska-Stuhr i jej dzień – akcja Lato w stylu Gwiazd

Każdy mój dzień jest nieco inny, chociaż pojawienie się dzieci bardzo ten czas porządkuje. Właśnie wróciliśmy z wakacji i wdrażamy się nieco w nowy rytm. Latem zapomnieliśmy o budzikach, a nawet roczny Tadzio zazwyczaj jest dosyć łaskawy i dawał nam pospać do 8.

Katarzyna Błażejewska-Stuhr i jej malutki synek

Potem szybki prysznic, karmienie psa, śniadanie dla dzieci i dla nas, spacer z psem, a reszta zależnie od dnia. Odwiezienie Stasia do przedszkola, wyprawienie Tadzia na spacer z nianią, mąż na próbie w teatrze i co teraz?

Pranie, sprzątanie kuchni, zakupy, trening, co z obowiązków zawodowych mam zrobić najpierw – pisać książkę, artykuł, eksperymentować przygotowując nowe przepisy na warsztaty, czy może nauka i poznawanie nowych trendów?

Katarzyna Błażejewska-Stuhr

Mam wrażenie, że dzień upływa na gaszeniu pożarów terminowych. Odkąd prowadzę bloga, nieco więcej czasu zajmuje mi przygotowywanie posiłków, bo staram się fotografować poszczególne etapy, a to co, co zwykle robiłam ‘na oko’ teraz ważę i odmierzam, aby podzielić się przepisem.

Czasem uda się wyskrobać chwilę z mężem, który uwielbia kino i filmy.

Katarzyna Błażejewska-Stuhr i Maciej Stuhr

Prowadzimy otwarty dom i w zasadzie nie ma dnia, gdy ktoś nas nie odwiedza. Dziś na przykład wpadł mój brat i zapytał, czy mam coś do jedzenia. Zrobiłam więc ekspresowy obiad w dokładnie 15 minut.

ekspresowy obiad dla brata

Wstawiłam do wody 200g kaszy orkiszowej razowej , a w między czasie na suchej rozgrzanej patelni prażyłam po garści pestek dyni i słonecznika. W tym czasie pokroiłam i na rozgrzaną patelnię po pestkach wlałam 3 łyżki oleju rzepakowego SemCo na którym podsmażyłam pokrojone w półkrążki: pora, cebulę, 2 ząbki czosnku i pół dużej cukinii.

oleje SemCo

 

Następnie wrzuciłam 2 pokrojone żółte pomidory. Gdy sos się dusił ja utarłam nieco koziego sera i nakryłam do stołu. Odlałam kaszę, na nią położyłam duszone warzywa, posypałam to pestkami i serem. Jeszcze w między czasie zdążyłam posprzątać po gotowaniu!

Tadzika codziennie odkładam do łóżeczka o 20 i wtedy robi się spokojniej. To czas na wspólne czytanie z sześcioletnim Stasiem, a gdy jest on u swojego taty, to jest moje kilka godzin. Jeszcze do niedawna zwyczajnie wtedy padałam do łóżka, teraz, gdy noce z maleństwem są łatwiejsze, mam więcej czasu dla siebie.

Staś, synek Kasi

Zwykle poświęcam ją na pracę przy komputerze albo pobieganie na pożyczonej z orbisfery bieżni (jeżeli akurat nie mam złamanej nogi). Gdy jest w domu mąż, zdarza nam się coś obejrzeć – a raczej mi usnąć przy czymś  🙂

Bądź fit, bądź trendy, bądź glamour – weź udział w kolejnej odsłonie naszej akcji z nagrodami Lato w stylu Gwiazd . Mamy dla Was jeszcze więcej inspiracji i pomysłów na to jak ciekawie spędzić ciepłe dni. Akcja potrwa przez sierpień i wrzesień. 

Lato w stylu Gwiazd to wspaniałe nagrody. Jeśli chcecie je zdobyć – wystarczy, że odpowiecie na krótkie pytanie konkursowe: Jaką przyjemność o której marzyłaś od dawna sprawiłaś sobie w wakacje?  Odpowiedź prześlijcie na maila konkursy@allaboutlife.pl

Zobaczcie co możecie wygrać w naszej akcji Lato w stylu Gwiazd:

  Cztery zestawy ekologicznych olejów SEMCO – Jakość Wynikająca z Tradycji

  SemCo to polska firma z rodzinną tradycją. Historia rodziny korzeniami swymi sięga Francji, skąd w 1782 r. przybyli nasi przodkowie i osiedlili się w Polsce. Tradycją było, że wszyscy po mieczu zajmowali się rolnictwem, a po kądzieli leśnictwem i młynarstwem. Stąd – siedlisko, które obecnie zajmujemy – to młyn zbudowany w 1906 r. Od 1990 r. prowadzimy specjalistyczne gospodarstwo SemCo SGNiP o wielkości 50 ha oraz kontraktację na 250 ha u rolników specjalistów. Dysponujemy bazą produkcyjną wraz z magazynami w centralnej Polsce. Posiadamy laboratorium specjalistyczne. Bazujemy na produkcji olejów zawierających NNKT (Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe), w tym wiesiołka, ogórecznika, zarodków pszenicy i pestki czarnej porzeczki. Ponadto tłoczymy len, lniankę, konopie, ostropest itp.

Regulamin akcji „Lato w stylu Gwiazd”

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorem Akcji „Lato w stylu Gwiazd” (zwaną dalej „Akcją”), jest Allaboutlife.pl (zwana dalej „Organizatorem”).
 2. Fundatorem nagród są: Kanani Europe, Miralex Sp. z o. o., PHU Natalia, Grupa Wydawnicza Foksal Sp.z o. o., Profarm Sp. z o. o., Purella Food, Fiskars, Semco, Wierzbicki i Schmidt.
 3. Akcja jest prowadzona na stronie www.allaboutlife.pl oraz udostępniana na profilu FB serwisu.

2. WARUNKI UCZESTNICTWA

 1. W Akcji mogą uczestniczyć wyłącznie osoby fizyczne, konsumenci w rozumieniu art. 221 kodeksu cywilnego, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, za wyjątkiem pracowników Organizatora.
 2. Warunkiem wzięcia udziału jest przesłanie odpowiedzi opisującej, jak dbasz o siebie oraz przesłanie zgłoszenia z danymi na adres mailowy Organizatora: konkursy@allaboutlife.pl.
 3. Akcja trwa od dnia 10 sierpnia do dnia 15 września 2017 r.

3. NAGRODA

1. Nagrodami w Akcji są: 2 kremy Miya Cosmetics z serii myWonderBalm, 5 książek autorstwa Sophie Manolas ,,Super food czyli jak leczyć się jedzeniem”, 5 zestawów Pokrzepol  w skład których wchodzi: szampon, odżywka, płyn przeciw wypadaniu włosów, by Insomnia 2 x Foxy T-shirt, 5 zestawów zdrowych przekąsek od Purella Food, 10 zestawów  noży od Fiskars, 4 zestawy Semco oleje, 4 zestawy kosmetyków od Wierzbicki i Schmidt (zwane dalej „Nagrodami”). 2. Laureatom nie przysługuje prawo wymiany Nagród na gotówkę ani nagrodę innego rodzaju. 3. Zwycięzca może zrzec się Nagród, ale w zamian nie przysługuje mu ekwiwalent pieniężny ani jakakolwiek inna nagroda.

4. ZASADY PRZYZNAWANIA NAGRÓD

 1. Każdy Uczestnik Akcji musi drogą mailową na adres konkursy@allaboutlife.pl przesłać opis dotyczący sposobu
 2. Przesyłając odpowiedź, Uczestnik powinien wyrazić zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
  Podanie przez Uczestnika danych osobowych jest dobrowolne, choć konieczne do wzięcia udziału w Konkursie. Uczestnik ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
  Zwycięzcami konkursu zostaną osoby, których zgłoszenia będą najciekawsze i najbardziej spodobają się jury złożonego z osób wybranych przez Organizatora.
 3. Lista Zwycięzców Akcji zostanie podana na stronie www.allaboutlife.pl w przeciągu 7 dni od daty zakończenia akcji.
 4. Organizator ma prawo podać dane Zwycięzców tj. imię i nazwisko na liście Zwycięzców.
 5. Nagrody zostaną wydane Zwycięzcom na koszt Fundatora przesyłką pocztową lub kurierską dostarczoną w obrębie granic Polski.
 6. W celu przekazania Nagród, Zwycięzca w ciągu 7 dni od daty publikacji listy Zwycięzców powinien przesłać na mail: konkursy@allaboutlife.pl adres doręczenia nagrody wraz z numerem telefonu kontaktowego.
 7. W przypadku niedotrzymania w/w terminu, nagroda nie zostanie wysłana Zwycięzcy.
 8. Nagroda zostanie przesłana na adres wskazany przez Zwycięzcę w ciągu 14 dni od daty przesłania danych adresowych.
 9. Organizator ani Fundator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika, a w szczególności w przypadku niepodania bądź podania błędnych danych adresowych lub zmiany danych Uczestnika, o której nie został poinformowany. W takim przypadku nagroda przepada.

5. REKLAMACJE

 1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzania Akcji, Uczestnicy winni zgłaszać na piśmie w czasie trwania Akcji, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia wydania Nagród.
 2. Reklamacja zgłoszona po wyznaczonym terminie nie wywołuje skutków prawnych.
 3. Pisemna reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, dokładny adres Uczestnika oraz dokładny opis i uzasadnienie reklamacji. Reklamacja powinna być przesłana listem poleconym na adres Organizatora z dopiskiem „Akcja lato w stylu gwiazd”
 4. Reklamacje rozpatrywane będą pisemnie w terminie 30 dni.

6. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego i inne przepisy prawa.
 2. Spory odnoszące się i wynikające z Akcji będą rozwiązywane przez sąd powszechny właściwy miejscowo dla siedziby Organizatora.
 3. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Akcji w trakcie jej trwania. Informacja o zmianach będzie zamieszczona na stronie akcji w serwisie www.allaboutlife.pl

 Dzień z Ewą Szabatin specjalnie dla Was w ramach akcji Lato w stylu gwiazd